Pamuk alanına yuvarlanmayan pamuk alanına yuvarlanmayan, pamuk alanına net bir hasar olan pamuk alanına yuvarlanmayan bir kullanılmış bir araba satın almak istemiyorum. Sonra dokuz elemanı dikkatlice okuyun.

Bütçenizi belirleyin

Özellikle, bütçenizin en düşük ve daha yüksek sınırlarını belirleyin, özellikle bütçenizin alt ve üst sınırlarını belirlersiniz, çünkü rezervasyonları göz atarken birçok seçenek göreceksiniz ve bütçeniz açıkça “üç tane daha” olarak tanımlanmadı. Bullak varlık.

İhtiyacınızı belirleyin.

Bir aile limuzini görürseniz, Mustang ile iletişiminizde uyanabilirsiniz, uyanabilir ve kafanızı V8 motorunun bir canavarı ile başlatabilirsiniz. Henüz bir aileniz olmaz. Bu nedenle, bir arabanın nasıl satın alınacağına kesinlikle karar vermelisiniz.

Modelleri bilir

Hayır, modeller, otomatik site modelleri hakkında konuşmuyoruz. Lütfen dikkatinizi şarj edin. Almak istediğiniz araba hakkında bilgi sahibi misiniz? Hemen dikkatlerini pişman olurlar, çok basit şeyler hakkında konuşuruz. Örneğin, dikkate alınan aracın imalat tekerlekleri tamponlara benzer; Orijinal koltuğun orijinal döşemesini ve direksiyon simidinin nasıl olduğunu biliyor musunuz? Arama motorları durmaz, beş dakika boyunca satın almak istediğiniz fabrikaya bakın. Bu makalenin neden önemli olduğunu anlayacaksınız.

ikinci el eşya alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Rezervler arasında kaybolur

Bazı web sitelerine ulaşma zamanı, rezervasyonlarınız arasında hepimizin bildiği ve kaybolduk. Şehri göz önünde bulundurun, bütçe, şehir, bütçe gibi renk tercihi, renk bir tarafa reklam yapmayı tercih eder.

Fotoğraflar oynamayı öğrenin

Üçüncü makaleye hak kazanıyorsanız, aracı reklamda sizi ilgilendiren kısa sürede yorumlayabilirsiniz. Örneğin, orijinal lastikler? Değilse, muhtemel bir kazada değişen modifiye bir coşkunun aracıyla ilgileniyorsunuzdur. Seri’yi hızlı ve kızgın görmek ve gaz arabasını satın almak ister misiniz? İstemiyoruz. Bu nedenle, aracın, lastikler, tampon, adres ve koltuklar gibi orijinal ayrıntılar olup olmadığını kontrol edin. Bu arada, adres asla değildir. Kaplamalı olmayan bir adres, kırık ve renksiz renk genellikle çok iyidir. Uzun tarih, ilgilendiğiniz arabanın mümkün olduğunca mümkün olduğunca.

Satıcıyla tanışmaya çalış

Aracın temizlenmesi, sizi ilgilendiren aracın sahibine bağlıdır. Bu nedenle, telefonda alkol, bu nedenle, arabanın sahibine başvurur ve ne yaptıklarını öğrenirler, araçları hizmet kayıtlarını korumak ve saklamak için yaptıkları yer. Servisi söylerseniz, yetkili servis her zaman bir adımdır, ancak hizmet geçmişini plakadan aramamayı ihmal eder. Kısacası, olumlu izlenimler bırakmayan bir satıcının arabasını beklememesini daha iyi bekliyorlar.

Arabanın anlaşılmasını isteyin.

Araba ve satıcı başınızda uyuduğunda, bir randevu planlayın ve bir öğretmeni kontrol ederseniz, yetkili hizmette aracı güven veya kontrol edin. Bu şekilde, gelecekte yaşayabilecek sürprizlerin olasılığını azaltır.

ikinci el eşya alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Pazarlığı ihmal etmeyin.

Hepimizin fiyatı internette birçok çantaya koyduk. Öyleyse ihmal etmeyin, satıcıya pastanın üzerinde kek üzerine güvenemezsiniz.

Para – İmza İlişkisi

Aracınızın ucuz olduğunu. Noter’e giderseniz, imzalar alınmadan önce ödeme yapmayın. Mümkün olsa bile, çevrimiçi bankacılık yoluyla para geçişini kazanın, potansiyel riskleri minimumda tutun. Seksi yürüyüşler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.