Renegade, küçük geçiş segmentinde marka işaretinin hikayesini yansıtan imgeyi etkilemeyi amaçlıyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan Jeep, ülkemizde yüksek satışlarına, yanı sıra önümüzdeki birkaç kez ve bu başarının arkasındaki en önemli oyuncunun düşük hacimli Fiat Motorları ile donatılıyor gibi görünüyor. Her ne kadar Renegade platformu 500x ile paylaşsa da, marka küresel hedeflerin arkasında İtalyan desteği almış olsa da, Jeep markasının köklü tarihini tasarımında yansıtan birçok detaya sahiptir.

Jeep Renegade İnceleme !

Renegade mükemmel çizgiler var ve bu da dışarıdan, bu da daha büyük bir arabaya yol açıyor. Yuvarlak farlar aslında 4255 mm uzunluğundadır, bu da Siab hisse karakteristik ızgaraları ve dik yanal yüzeylerle tutarsızlıklar sunar; Demek küçük geçiş segmentinde bir araba. Karakteristik tasarımla, bu sınıfla ilgilenen birçok insanın kalbini fethetmek gibi görünüyor, normalde çok olumlu olan yorumlar.

Jeep Renegade İnceleme !

Renegade kapısını açtığımızda, Fiat’ın detaylarını bulacağımız, ancak küçük bir jeep benzersiz bir kabin tasarımı sunuyor. Malzemenin kalitesi neredeyse Cherokee’den daha iyidir. Yumuşak doku ve sınırlı bir versiyonlu plastik olan test aracındaki isteğe bağlı deri döşemesi, içindeki kalite rüzgarına ulaşır. Kabin daha iyi kalitede ve işçilik o kadar çok rakip var. Ek olarak, jeep köklerine olan bağlılık, kabinin her noktasında gösterir. 1944’te ilk kez, Jeep CJ’nin yüzünün 1944’te yüzünün yüzü dolapın yüzüdür. Kapıdaki sütunlarda, ön konsolun yüzünün şeklini ve bagajın kapağında, yetmiş ızgara ve yuvarlak ışıkları görmek mümkündür. Ön camın köşesine ek olarak, CJ’nin profilinin silueti, gözlerimizdeki gözlerdeki gözlerdeki diğer bir ayrıntıdır. Bu sınıftaki iç genişlik bir araba için çok iyiyse. Dikey yan duvarlar, kabinde çok iyi bir omuz festivaline ve başın ortadan kaldırılması açısından yüksek tavluma sahip olmalarını önler. Arka koltukların yokluğu, bu bölümdeki üç kişiye seyahat etmek için lateral taşıyıcı olmamasıdır. Omuzların ve kafaların mesafeleri çok iyi olursa, dizden olan mesafenin baş aşağı olduğunda vasat düzeydedir.

Jeep Renegade İnceleme !

Renegade donanım listesi de son derece etkileyicidir, ancak uzun zaman önce değil, aynı zamanda 2 litrelik bir dizel motorla sunulan TrailHawk sürümlerini tercih etmek için de sınırlı veya sadece 4 x 4. Sınırlı donanımlı test aracı; ABS, ESC, ihtiyati uyarı sistemi, Yabani kaza yardımı sistemi, genel fren destek sistemi, indirme desteği, elektronik sonlandırma sistemi, adaptif kontroller, altı hava yastığı, elektronik el freni, sistem hız sabitleme, çekiş kontrol sistemi, elektrikli ve katlanabilir yan ayna , Uzaktan kumanda kale, alarm, deri direksiyon, elektrikli destek ve bel sistemi, sürüş sandalyesi, çift bölge hava, zemin ayarlanabilir bagaj, 5 inç dokunmatik ekran, 7 inç TFT gösterge paneli, arka park sensörü, 230V çorap, giriş ve operasyon, yağmur sensörü, bi farlar -exnon, elektroquromik ayna aynaları ve 17 inç jantlar. Ek olarak, arka görüş kamerası, boş bir uyarı sistemi, paralel ve dikey park sistemi, 6.5 inç dokunmatik ekran ve Türk navigasyonu, ısıtmalı deri koltuklar ve isteğe bağlı olarak mevcut bir ısıtma direksiyonu. Tüm seçenekleri işaretlerseniz, Renegade bu sınıfta araç sunamayan bir donanım seviyesine ulaşır.

Jeep Renegade İnceleme !

Tasarıma köklerle bağlı olduğunu gösterse de, yalnızca Renegade’in Traimiwk sürümü yalnızca bu seçenek 2 litrelik bir dizel motor ve otomatik şanzıman varsa 9 Advance Motor, 155.000 TL yüksek fiyattır. Ancak iyi bilinen bir gerçek var; Küçük çapraz müşteriler bu sınıfta 4 × 2’den fazla sürüm tercih eder. Böylece; Diğer motor seçeneklerini yeniler; Yani, ön ünitede 140 HP 1.4 Multidir2 ve 120 HP’de 1,6 MultiJet ünitesinin versiyonları ve fiyat etiketleri de 4 × 4 × 4 × 4 litre sürümlerinden çok daha düşüktür. Gazolin versiyonu 81.250 TL. 4 × 2 versiyonları, sadece 6 ileri aktarımla sunulduklarında renegade için sadece bir dezavantajdır.

Jeep Renegade İnceleme !

Test aracının, 120 bg güç ve 320 nm burgu değeri sunan 1.6 litrelik bir dizel motora sahiptir. Bu motor yeterli enerji ve ekonomik birimdir. Hız hızında 100 km / s’ye ulaşan Renegade 1.6 MultiJet, 4.6 l / 100 km’lik ortalama tüketim verileri sunar. Dizel motorun dışarıdan hafifçe çalışsa da, başarılı izolasyon, sesin kabini doldurmasına izin vermez. Renegades sürüş figürü ayrıca, yüksek bedenin beklenmedik bir dinamikliğine sahiptir. Konfor da oldukça iyidir. Asfalt yollarda, ön süspansiyonun başarılarının dışında sakin bir yürüyüşe sahip olduğunu söylemek mümkündür. Gündelik dişli geçişleri, beklediğimizden daha iyi olan yön ve yüksek gövde duyusuna rağmen dinamik hissettiğini düşünen bir anlamda yeterli bir karaktere sahip uygun bir karakterdir. Bir sürahi kadar dinamik olmasa da, bir jeep için dinamik bir birim olduğuna şüphe yoktur. Renegade’i kullanışlı şehirde kullanmak için yetenekli bir şey istiyorsunuz. Daha büyük bir araba kullanmanızı önerdiğinden, yüksek kapaktan kaynaklandığından ve daha kalın bir sütun nedeniyle, biraz sınırlı birden fazla konferans sunar.

Jeep Renegade İnceleme !

Renegade, tasarım ve donanımla uygulanabilir olan küçük bir kavşaktır. Hiç şüphe yok ki seyahatten memnun kalacaklar. Düşük hacimli motor seçenekleri, seçeneklerde otomatik şanzıman seçeneğini sağlayamazsa, en büyük handikap şu andadır. 9-Gelişmiş Otomatik Şanzıman TrailHawk versiyonunda bulunur ve Cherokee’ye en yakın gün çok faydalı görünmüyor.

Jeep Renegade İnceleme !

Özellikler

Sıralı Motor 4 Rulo, 1598 CC, TurboDisel Gücü 120 BG @ 3750 D / D Torque 320 NM @ 1750 D / D 0-100 km / s 10.2 sn (Fabrika Verileri) Maks. Hız 178 km / sa AVLACE AUTLU AVAN. Tüketici 4.6 lt / 100 km (fabrika verileri) CO2 120g / km Temel fiyat 81,250 TL (Sınırlı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.