Bir sonraki 10 film için 1900 otomobilin nasıl kapandığını çok şaşırdık.

Ünlü kovalamaca sahnesi, Dodge Şarj Cihazı boyunca on beş jant kapağı olsa da, tüm zamanların en iyi izleme sahnelerinden birine sahip olan film için 80’den fazla araba yerleştirildi.

60 saniyede kayboldu

150.000 $ bütçede, 60 saniyelik orijinallerin orijinal saniyeleri için 93 otomobil, dünya çapında yazarkasayı yapmak için harcanıyor.

Blues kardeşler.

103 İlk 1980 film için, 2000 yılında 104 araba sürekli film için mevcut değildir. İlk filmde, polis arabaları olarak kullanılan araçların 60’ı, menstrüasyon başına 400 dolardan satın alınır, hoş geldiniz.

Kırılması ve dökülmesi eğlencelidir, ama g.i. Joe için de aynı şeyi söylemek mümkün mü? Film için 112 araba kullanılıyorsa, yerlerdeki tanınmış kamu noktaları gözlemleyemediklerini düşündük.

Zor ölmek için iyi bir gün

132 araba, Pert olması yeterli değil, 518 araba hasar gördü. Film filmi boyunca otomobiller için yayılan miktar 7,2 milyon £ değerindedir.

Junkman.

İsim çok bilinmiyorsa, elinizde stok rekorunu bir kerede tutan 150’den fazla araba hakkında konuştuk. Konuya sorma, ben de bilmiyoruz.

Hızlı ve Öfkeli 5

Hızlı ve kızgın serilerin ilk filminden, 1000’den fazla araba yapıldı. Dakikada bir dakika … Beşinci filmdeki pert sayısı 260’dır.

Şarj edilmiş matris.

300 adet genel motorlar, filmler sırasında takip ettiğimiz kaza sahneleri tarafından feda edildi. Bu arada, GM, filmin “matrisi” hatırlamadığını merak ediyorum?

Transformatörler 3.

Liste listesi sırasında filmlerde pert olan araçların alevini bilmiyoruz. Hani’nin çıtır çıtır olarak adlandırmanız muhtemeldir, ancak muhtemelen satılacak, ancak transformatörlerde 532 otomobilin hepsi çekimden sonra çekim yaptıktan sonra geri dönüşümlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.