Nissan Playstation GT Academy 2015 şampiyonu, Silverstone Racing Pisti’nde açıktı. Türkiye’nin 6 finalistinin sonundaki Avustralya Matthew Simmonları gerçeklik hayallerini yaptı.

Nissan GT Akademisi’nin Uluslararası Finalistleri, Silverstone Racing Track Silverstone Hipodromunda Silverstone Hipodromu’nun gerçek bir profesyonel yarış şoförü olması. Mücadelenin sonunda, Ocak 2016’daki Avustralya Matthew Simmons, Nissan Sürücü Geliştirme Programında Ocak 2016’nın bir parçası oldu.

26 yaşındaki Matthew Simmons, Nissan GT Akademisi’nin Uluslararası Finalindeki Şampiyonaya Geldi. Bu yarışta, bu yarışta, bu yarışta bu yarışta bu yarışta, Avustralya Matthew’un genel değerlendirmelerinde, Avustralya Matthew Simmons, rotadaki başarıyı bırakmıştı.

PlayStation oyuncuları için Yarış koltuğu

Tüm revizyonların bir sonucu olarak, finalden sonra finalden sonra ilk sipariş ilk siparişi tamamladı ve finalden sonra final’e göre ulaştı, “Sonunda olduğuma inanamıyorum. GT Academy International bir organizasyon şaşırtıcı. Sürücü geliştirme programı, farklı açılardan eğitim kursları sunar. Sonunda, 24 saat Dubai’nin kariyerine katılabilir ve dünyaya meydan okumaya hazırsınız. “

Simmons kariyer kampına katılmak için binlerce büyük turizm oyuncusu küresel bir savaşa girdi. Avustralya Ulusal Finalinin galibi, Avustralya’nın temsil ettiği altı isimden biriydi. Finalistlere katılan beş bölgeye katılan 30 kişi, gerçek bir yarış pilotu olmak için bir yarışmaya ayrılır. Her grup da mentor olarak görev yapan bölgesel jüri ile taşındı. Uluslararası GT Academy International Savaşı Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kuzey Afrika ve Türkiye’den altı finalist. Türkiye Hüseyin Dağı, Volkan Kurdoğlu, Ege Topaloğlu, Utku Bosut, Çağdaş Gülşen ve Fatih, Demirnan’ı temsil etti.

Matthew Simmons hayatın en büyük macerası kırılmadan devam edecek. Bu süre zarfında, GT Academy International’ın son şampiyonu, Ocak 2016’da birinci sınıf kariyer ve beden eğitimi ile Dubai’nin son 24 saatlik yarışında hazırlanmaktadır. Amaç, önceki GT Academy’nin uluslararası şampiyonları gibi yüksek gelişim ve başarılar elde etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.