Tatil sezonu geldi. Uzun veya kısa hafta sonu gezileri ile oynayabileceğiniz ürünleri gözden geçiririz.

1. Gece Kıvrımları

Bu sarı gözlükleri hiç yenmeyin. Özellikle, birkaç şeritin diğer yollarına ek olarak, emeklilerdeki farlar kısa vadeli görsel kayıpların gözlerine ciddi şekilde müdahale eder. Araştırma, bu emaye sarı gözlüklerin gece görüşünün yüzde 30’unda arttığını gösteriyor. Ek olarak, arabaları gözlerinizi destekleyen uzun süre kullanmanıza izin verir.

2. MP3 çalarlarıyla iyi müzik.

Arabamızın radyosuna sevdiğimiz kanallar, genellikle bizi uzun yolculuklarda yalnız bırakır. Bu nedenle, sürüş sırasında müzik için CD gibi diğer kaynaklara ihtiyacımız var. Ayrıca arabadaki yolcuların arabada uyuduğuna, CD bizi kurtaramazsa bile, daha geniş bir dosyaya ihtiyacımız var. Arabamızda MP3 çalar veya Bluetooth bağlantısınız yoksa, üzgün değil, bu cihazlar sizin içindir.

3. Lastik Tamir Seti

Son yıllarda sokaklarımız temizdir, bu yüzden lastik kirişlerinde birçok problemimiz yok. Ancak, henüz ölçü bırakmayacağız. Bagajınızı yere koymaya ve yedek tekerleğe sokmaya çalıştığınızı düşünüyorsanız ve tüm öğelere devam etmeye çalışın. Bu lastik, lastiğin içindeki yaranın çok büyük olmasa, çok fazla tasarruf edip zaman kazanması durumunda, hedefinize teslim edebilen evcil hayvan şişesinin su büyüklüğündeki aerosolleri onar.

4. Otomobil

Kışın Güneş, yaz aylarında kaldığımız güneş, arabanın en büyük düşmanlarından biri olur. Özellikle arkada seyahat eden küçük çocuklarımız varsa, bu taşınabilir panjurlar, güneşi zararlı güneş ışınlarından, ayrıca aracımızın, kanepeler pedlerinin ve plastik tertibatın bir konsolu olarak koruyabilmesini sağlayabilir.

5. Hood koruma filmi.

Özellikle uzun yolculuklar, küçük taşlar ve aracımızın önünü karşılayan böcekler ile, aracımızın rengi ağır hasar verebilir, hatta sonuçta sonuçlanamaz. Bu nedenle, kaputun önüne dahil edilebilecek şeffaf film kapakları, ön tamponda bile bu tür riskleri en aza indirebilir. Uygulama, uygulama merkezlerine de ekleyebileceğiniz oldukça kolaydır. Ancak, bu işten sonra seyahatten sonra yolculuktan sonra aşılanan markalar ortadan kaldırıldığında kafanıza ulaşılamaz.

6. Rahat ayakkabılar.

Yolculuk sırasında, sağ ayağı sürekli hızlandırıcı pedalında durur ve ayak bileğin kullanılmadığı bir pozisyonda bir konumda kalır, neredeyse sabittir. Bu nedenle, bir süre sonra bilek ve acıyı veya temel zorluğu yaşayabilirsiniz. Gezideki ayaklarımızı düşünün ve çok düz ve sert ayakkabılar tercih ediyoruz. Özellikle spor ayakkabılarını üreten ayakkabılar size yardımcı olur.

7. Silecek su.

Ön camdan, sinek ve böcekler bir süre sonra inanılmaz derecede görünümü engellemeye başlar. Bu kalıntıları temizlemeye çalışırsanız, iş, çok fazla trajik durumu kabul eder. Bu tür organizmalardaki yağlı sıvılar sıyırıcılarla yayılır ve cam tamamen uzatılır ve görünüm tamamen tıkanabilir. Bu nedenle, kampta doldurulan alkol seviyelerinin oranı içinde, bu tür cam sulara seyahat etmeden önce özellikle desteklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.