Dumbbells (Dumbbells) kullanarak çoğu zaman, eğriliği, geniş omuzlar ve kasları üfleme olsa bile, doğru egzersizleri yaparak formu bu ağırlıklarla girebilirsiniz. Farklı kilo seçenekleri sayesinde, erkekler ve kadınlar için mükemmel formlar ve ilgi çekici yerler sunan dumbbells ile yapabilecekleriniz hakkında önerilerimizi görebilirsiniz.

Yağınızı Dumbell Devam Ediyor

Uyarı! Söz konusu yağ yakma söz konusu olduğunda, bolca atlayacak kardiyo egzersizlerine başvurmalıdır. Peki, daha aktif kardiyo egzersizleri yapmak için ağırlıkları nasıl kullanırsınız? Dumbbells’inizi basit kardiyo hareketleri ile basit kardiyovasküler hareketlerle ekleyerek daha fazla ve daha fazla cesaret ekleyin ve daha kısa sürede daha fazla kalori geçirebilirsiniz. Örneğin, taban kadromunun ve bacak bölgesinin hareketi halter eşlik edebilir, eğer ağırlığınız sizin elinizdeyse, basit adım hareketlerini test edebilirsiniz. Bununla birlikte, yaralanmaları önlemek için kendi yeteneğinize göre ağırlıkları seçmek faydalıdır.

Simsici düzeyleri

Kolun kaslarını şişirmek için silah hareketlerinin bir algısıdır, kadınların Dumbell’ten olduğu faktörlerdir. Bununla birlikte, çoklu tekrarlayan düşük ağırlıklı kütle setleri, bu alandaki yağlayıcıları azaltmak yerine, kollarının kaslarını netleştirmek yerine, çoğu kadının endişeli rüyası olan arka kolun kaslarındaki ormansızlığın ortadan kaldırılmasından yararlanmaktadır. Bu bölgeyi işletmek için en kolay egzersizlerden biri, kollarınızı kafalarınızı kaldırdıktan sonra elinizdeki halterleri indirmek ve ortadan kaldırmaktır. Önkolunuzun kaslarını çalıştırmak için, yüzünüzdeki avuç içi aldıktan sonra dirseklerinizi kıran kollarınızı da indirebilir ve silebilirsiniz.

Güçlü bir vücut.

Vücudunuzun vücudunuzun en olağanüstü bölgesi ile uygun bir görünüm oluşturmak için ağırlıklarla çalışmak için en doğru kararlardan biridir. Özellikle göğüs alanında oldukça etkili bir görünüm oluşturan bir dambıl arıyorsanız, kollarınızı iki elinizle birlikte açmayı ve kollarınızı iki tarafa açmayı ve kollarınızı dirseklerinizden kopyalamayı deneyebilirsiniz. Bu hareketi yerde ya da bir Pilates topunda nasıl yapabileceğinizi yapabilirsiniz. Ek olarak, hareketi daha geniş bir aralıkta yayabilir, ayrıca farklı bölgeleri aktif olarak çalıştırmak için bir sandalyeye otururken, yavaş yağlanan filizin hareketi ile bir kombinasyon oynayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.