Vücudun herhangi bir zamanda hissetmek için şekle ve spor eğilimine ulaştığından emin olun! Bununla birlikte, yoğun şehrin ve işgücü hızının ömrü, spor yapmak için zamanla buluşmak için biraz zaman almaz. “Zaman yok” hakkında daha iyi bir fikrimiz var. Ayrıca adımı da söyler. Uzmanlar, forma girerken günlük adımların miktarının etkili olduğunu iddia eder.

Adımlarını say

Taşınmaz bir stili benimsemiş olan şehirdeki en kolay yol, bu yaşam tarzında biraz daha fazla seyahat eklemenin en kolay yoludur. Piyasada birçok gelişmiş ürün var. Telefonunuza yükleyebileceğiniz uygulamalar, işlevsellik işlevsel olmasına rağmen, yük tüketimini de artırabilir. Ayrıca, sizinle birlikte yedek bir maliyet birimine sahip olabileceğiniz bir adım satın alabilirsiniz. Sağlıklı bir vücut için günde 10 bin adım atmak için önerilen bir sayı. Günün yarattığınız etkinliklerle 5 bin adım bir parça sunabilir ve 45 dakikalık bir fazın kalan kısmını alabilirsiniz. Hedefinizde gerçekçileri harekete geçirmek için, ilk önce günlük yaşamınızı tanıymanız gerekir, o zaman günlük bu rutin için 500 veya 1000 adım eklemeye çalışmalısınız.

Hareket etme fırsatı oluşturun.

Birçok insanın ofislerde çalıştığına inanıyorsak, bilgisayarda çalışıyoruz, günlük hareket numarasının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak küçük değişiklikler için, adımlarınızı artırabilirsiniz. Kavanozu masanıza yerleştirmek yerine, bitirdiğinizde camınızı doldurmak için kalkabilirsiniz. Masanızdaki içkiniz tarafından sipariş edilen ve sizi alabilirsiniz. Başka bir seçenek ayrıca öğle yemeğinde masada kalmak yerine biraz harekettir. Bir park, bir bahçe veya sahiliniz varsa akşam yemeğinizi alıp burada yiyebilirsiniz. Bu, hem iklimi hem iklimi hem de daha fazla adımda değiştirebilir. Toplu taşıma araçlarını kullanırsanız, işten erken işten geçirmek için günlük hareketi artırmak için etkili bir çözüm.

Yürüyüşü kolaylaştırmak

Bugüne kadar adımlarınızı arttırmak ve hayatınıza bir hareket eklemek için konuşuruz, ancak klasik bir ofis gününde, ayakkabıların ne kadar rahat olabileceğinden çok şüpheliyiz. Bu anlamda teklifimiz, yedek ayakkabıların bulundurulması. Tabii ki, önemli toplantılara giderken hafif koşu / yürüyüş botlarını tüyler olarak kullanamazsınız. Ancak, ofis dolabınızın bir köşesinde iki zarif ayakkabınız olabilir. İşyerine yaklaşırsanız, spor ayakkabılarını bir köşeye kaydedebilirsiniz. Böylece işten işten işten uzaklığı geçebilir ve eve gidemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.