Yıllardır kadın güzelliğinin sembollerinden biri varsa, şüphesiz, ince bir beldir. Mükemmel hissetmek için ince bir bel sahip olmak için, spor salonu olmak zorunda değilsiniz ve saatlerce terlemeniz gerekmez. Evde yapabileceğiniz 5 basit hareketle, kendinize kendinize girebilirsiniz, kusursuz bir bel olabilir. Diyete dikkat etmemelisin.

Beliniz için 5 pratik hareket

Bütün vücut çalışmasına izin verin.

Vücudunuzdaki en önemli güç merkezi olan bel, göbek ve çevreyi rehberlik etmek için yüksek profilli bir hareket teklifimiz var: Tahta! Bu hareket, dirsek ve ayak parmaklarında düz bir çubuk üretmek için ışık olmasına rağmen, vücuttaki tüm kas gruplarını gerçekleştirmek kolaydır. 20 saniyede, bu hamleyi iki gün boyunca 10 saniyeyi artırarak en kısa sürede başlayabilirsiniz. Hareketin etkilerini genişletmek için, bir Pilates topu üzerinde yapmayı deneyebilirsiniz, aynı zamanda bakiye sağlanırken daha fazla çaba sarf edersiniz.

Beliniz için 5 pratik hareket

Sıkı bir göbek

Dar bir bel elde etme şekli, katı karın kasları boyunca sürücüler. Herkesin bu sit-ups hareketine aşina olsa da, etkilidir. Sırt üstü yere yatmak. Dizleri mideyle çekerek masanın konumuna gelin ve bacakları yere paralel olarak uzatır. Bu şekilde, boynunuzu ellerinizle destekleyin ve vücudunuzu dizlerinizi dışarı çıkarırsınız. 20 tekrarlama mesafesi için, daha hızlı sonuçlar elde edebileceğiniz zamanla 3 kez hareket oluşturabilirsiniz.

Beliniz için 5 pratik hareket

İkisini de sıkın ve esnemek

Hem kayışları hem de kalçaları enfekte eden bu hareket de hoş bir esnemedir. Zeminde zeminde yer kaplar ve kolları omzun üzerinde iki tarafa uzatır. Bacakları paralel olarak paralel olarak paralel olarak uzatın, dizlerin bacaklarını kırar. Bacaklarınızı sola doğru hareket ettirin, çünkü dizler, büküldüğünde paspanın yan tarafında bükülür. Bu hareket de belini 20 tekrarlar için gerçekleştirir ve rahatlamaya izin verir.

Beliniz için 5 pratik hareket

Bel ve Üst Duo

Hareket belini ve bacaklarını çalıştırsa da, en yakın kollara yaklaşmalarına yardımcı olur. İsterseniz, isterseniz, bir egzersiz topu deneyebilirsiniz. Ellerinizi geniş omzuna ve hizalamaya getirin, tombulları kaldırın ve vücudunuzu kollarınızdan kaldırın. Ayağınızın altındaki bir egzersiz topu alın, böylece vücut ve bacaklar yere tamamen paraleldir ve topu sabitleyin. Sağ bacakta ve koltuk altlığına bırakın, yerleştirin ve onları eski yere götürün. Bu hareketi her iki taraf için 10 kez tekrarlayın. Top olmadan çalışmak istiyorsanız, ayaklarınız paspasındayken aynı hareketleri yapın.

Beliniz için 5 pratik hareket

Lateral karın kasları için.

Son olarak, midenizin kenarlarını sıkmak için bir hareket var. Yerden koyun, dizlerinizi ayaklarınızla bükün. Kollarınızı ellerinizle destekleyen ve bagajınızı kaldırın ve birbirleriyle ayırın. Hareketi taşırsanız, doğru dirsekiniz sol matrisin sol matrisinde genişletmeyi deneyebilir, çünkü sol dirseği sağ dizeye değer. Başlangıçta başlarsanız, eğitim topundaki hareketi 20’den fazla tekrarla yapmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.