Yakın bir bisikletçi iseniz, sokakta sizinle birlikte olabilecek herhangi bir sorun için hazırlıklı olmalısınız. Hem iklim koşulları hem de teknik hatalar veya yol durumu, onları monte etmeye zorlayabilir. Bu nedenle, onları en yakın mağazadan teslim edebilir ve seyahatlerinde onlarla kesinlikle olması gereken araçları uygulayabiliriz.

1. Zincir Denetleyicisi

Bu araç nihayet size yardımcı olur. Çünkü yeni bir yüz zinciriniz var. Bununla birlikte, bir zincir sürücünüz varsa, bisikletinizin birçok kilometresi bisikletinizin kaç kilometresi kalır ve güvenlidir.

2. Konum pompası veya minipump

Döngüsel olarak bisiklete biniyorsanız, lastikleri bir bisikletçiye giderken ve lastiklerini şişirdiğinde bir bisikletçiye gitmek çok akıllı değildir. Sağlam bir bisiklet pompası satın almak için, bir bisikletçiden sonra hem maliyette hem de bu şekilde bir bisikletçiye gitmeniz gerekmez. Ayrıca mini pompa almayı da seçebilirsiniz. Mini pompalar daha az yer alır ve daha kolaydır. Bisikletinizle seyahat etmek veya zorlu yollarda bir bisiklet kullanmak istiyorsanız, mini pompa sizin için en uygundur.

3. Sırt Çantası

Özellikle, su rezervine sahip sırt çantaları, her motorunun sahip olması gereken maddelerden biridir. Sırtınıza yüklemeyi sevmiyorsanız, bir fermuar ile bisikletçi t-shirtleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, bu T-shirtler sadece bir miktar para, anahtar, onlarla tanımlanırken, orta ölçekli bir sırt çantası, acil durumlarda size yardımcı olabilecek gerekli araçları sunar.

Bisiklet sürücüsünün ihtiyaç listesi ...

4. İlk yardım çantası

Düşük yaralanmalara müdahale etmek için, bantlar, oksijen içeren su gibi tıbbi bileşenleri kullanabilen bir ilk yardım çantası alacaksınız.

5. Bisiklet yamaları ayarlayın

Eğer söylerseniz: “Sokağınıza devam etmek istiyorum,” Bu düzeltme eki acil durumlarda çalışıyor. Bu set sayesinde, lastiğinizi kolayca onarabilirsiniz, seyahatinizde sorunsuz devam edebilirsiniz. Kalıcı bir çözüm olmamasına rağmen, yama günü kurtarabilir.

Bisiklet sürücüsünün ihtiyaç listesi ...

Özellikle havanın sık sık değiştiği ilkbaharda, yasanın bir uygulaması onu soğuktan korur. Ayrıca onu silebilir ve cebinize yerleştirebilirsiniz.

7. Çok İşlevli Onarım Kiti

Pense, anahtar gibi ürünler olabilir ve gerekirse kullanabilirsiniz. Ancak, çok işlevli bir onarım kiti de ödediğiniz yüksek tamir oranlarına karşı korur. Bir tamir seti ile, Kullanım Kılavuzuyla satın alabilirsiniz, kendi bisikletinizin ustası olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.