Kamp tatillerinizdeki rahatlığınızı etkileyecek çadırlara ne dikkat edeceklerini biliyor muydunuz?

Şehrin miktarı, işgal edilen iş temposunun farkında olmadan büyük bir stres altında kalır ve dinlenme şansını bulamadık. Bütün bu stres biraz uzak ve doğa tüm genel kamuoyunu bekliyor. Tabii ki, zorlu doğanın zorlu koşullarına karşı sağlam bir önlem almaya değer. En önemli şey, uygun kamp malzemelerinin değiştirilmesi ve kendiniz için ideal bir çadır seçmenin önemli olmasıdır!

Çadırı nasıl seçersiniz?

Çadırlar

Önce farklı çadır türleriyle yazımıza başlayalım. Kamp kampanya modelleri boyutlara göre ayrılır ve bu gereksinimlere bağlı olarak çadır değişim fiyatları. Ayrıca, kaç kişinin kullanacağına bağlı olarak bu boyutlar arasında seçim yapabilirsiniz:

– Bireysel Mağaza: Onlar açık ve taşınabilir boyuttadır.

– 2 için saklayın

– 3 için saklayın

– Mağaza 4.

– Aile Mağazaları: Yüksek tavanlar ve odalar vardır.

Çadırlar, farklı tasarımlarla birbirinden ayrılır. Ayrıca, yaşam biçimlerinin aracını kullanmalarıdır. Farklı ayrıntıların ardından, sizin için en uygun sazanı seçebilirsiniz.

– Otomatik Mağaza: Saniyeler içinde inşa etmek için bilinen otomatik çadırlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

– Jeodezik Mağaza (Dome): İç hacimler ve iç hacimler daha fazladır.

– Tunnellt: Rüzgara dayanıklı hacimler ve mahkumlar daha fazladır.

– Araç Mağazası: Taşıma sistemiyle aracınıza monte edilmiş sazan modeli.

Çadırlar mevsimsel dirençten sonra da tasarlanmıştır. Tercihinizi kullandığınız sezona göre hazırlamanızı öneririz:

– kabinin sazanı

– Kış Mağazası

– 3 İstasyon Mağazası: İlkbahar ve yaz aylarından sonra tasarlandı.

– 4 Sezon Kamp Mağazası: Her mevsim için uygundur.

– 5 Sezon Mağazası: Dağcılıkta Beşinci Sezon Çok sert ve soğuk; Bu çadırlar bu koşulları da ortadan kaldırır.

Çadırı nasıl seçersiniz?

İklim koşullarında dikkat!

Kampı hayatını seviyorsanız, yılın herhangi bir saatinde bırakabilirsiniz. Ancak, mağazanızın seçilmesinde kötü bir hava durumu düşünmelisiniz. Su ve soğuk olduğundan, aynı zamanda şiddetli rüzgarın bozulmasına karşı durdurulabilen mağazanın bir seçimdir, aynı zamanda son derece önemlidir! Bunun için rüzgarı üfleyen rüzgarı seçmek için en az 50 km / sa dikkat etmelisiniz. Demir dokunmatik mağazalar idealdir!

Kurulum sorunu

Kamp için en uygun yeri bulduktan sonra, dönüşü yapılandırmaya geldi. Bu konuda deneyiminiz varsa, bir yol bulacağınızdan şüphemiz yok. Ancak, kurulum kurulumunu sağlamak için fiberglas için yayınlanan çadır modelleri sağlamak daha iyidir. Yığılmış demir modelleri de işlerini kolaylaştırır.

Çadırı nasıl seçersiniz?

Davetsiz misafirler ayrıldı!

İstenmeyen konuklar bazen doğadaki her şeyi sevmekten korkabilirler. Özellikle, özellikle doğa zamanında, doğanın doğasında çok sayıda zararlılar başlar. Önlemler almalı ve her şekilde korunan çadırınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca, mağazanın dışında yaşanabilecek kazalara karşı Wuzenbisse’ye karşı ilaçlar da var.

Mağazada kaç kişi var?

Kampınızı yalnızca yakınınız veya aile arkadaşınızla planlamış olabilirsiniz. Neredeyse her olasılıkla farklı boyutlarda alternatifler olduğunu hatırlayın. İki kişinin bir mini ile kolayca ayarlamasını istiyorsanız, dördüncü bir ailede yeterince iyi olabilecek kadar keyifli olmak istiyorsanız, tamamen kampta olmayı tercih edin.

Sıcaklığı küçümsemeyin!

Soğuk havaya karşı önlem almaları gerektiğinden bahsettik. Sıcak iklim hafifletilmemelidir. Sabahın erken saatlerinde, güneşi yakma olasılığındaki güneşi yansıtan havaya sahip oldukları düşünülmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.