Teknolojinin hızlı ilerlemesi, sokaktaki sokaklarda iktidarı bile hayal eden ürünleri görmemizi sağlar. Dünyanın lider şirketi şirketleri arasında ne olacağını ve yakın gelecekte geliştirdik ve geliştirdik.

Sanal gerçeklik ötesinde

Sanal gerçeklik gerçekten çok garip olduğumuz bir kavram değil. Samsung tarafından uygulanan sanal gerçeklik teknolojisi, Google ve Facebook, yalnızca oyunlarda kullanılır. Ancak, bu teknolojinin yakın zamanda film ve iş sektörünü etkilemesi bekleniyor.

Akıllı ceket.

Google ve Levis işbirliğine sahip yeni bir akıllı teknolojiler eklendi. Sensörle senkronize edilen aramaları yanıtlıyoruz ve reddediyoruz ve yüzeye sensörle dokun ve dokunsal yastıkla yüzeye dokunuyoruz. Akıllı telefonlardaki uygulamalarla kullanılabilecek ceketlere dokunarak gösterilen şarkıyı değiştirmek de mümkündür!

Kol klavye.

Taşınabilir teknolojilere yeni bir tane eklenir. Japon teknolojisi yalnızca NEC tarafından geliştirilen kol klavyesini görebilir. Hem klavyeyi hem de sesli komut sistemini hem de bilgisayar klavyesi olarak değil, yalnızca bir bilgisayar klavyesi olarak dokunulabilen klavyeyi kullanmak mümkündür. Akıllı gözlükler ve akıllı saatler Kombinasyon kombinasyonunda kombinasyon halinde, kol saati ciddiyet seviyesini ve komut frekansını belirlerken, tuşa basıldığı bardaklara basın. Bu teknolojinin sokaklarda kaybı bilim kurgu filmleri yaratır.

Akıllı basketbol topu.

Spor takımlarındaki önde gelen markalardan biri olan Wilson, New Basketball Ball, Wilson X ile akıllı teknolojiler ekledi. Standart bir basketbol topu ile farklılık göstermeyen Wilson X, sensörlerden aradığınız sayıları saklar. Böylece, skoru korumak yerine, tamamen yaptığınız eğitime odaklanabilirsiniz. Wilson X uygulaması yalnızca iOS işletim sistemleri için tasarlanmışsa, Android sistemlerinde görmek de mümkündür.

Akıllı bisiklet.

Sokakta başladığımız yeni teknolojilerden biri elektrikli bisikletlerdir. Normal bir dağ bisikleti gibi elektrikli bisikletler, hareket sayesinde akışta hızlı eylemler gibi özelliklere sahiptir ve kurtarma artışını arttırır. Ancak akıllı bisikletler, yoldaki elektrikli bisikletten daha heyecanlıdır. Samsung tarafından tasarlanan akıllı bisiklet, akıllı telefonunuzla sensörler içinden oyunlar sunar. Bisiklet hızı kontrolü, dikiz kamerası, yol özellikleri, özellikleri, aydınlatma, akıllı bisiklet, bisiklet meraklıları heyecanlı teknolojiler bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.