Lycan Yolu olarak bilinen Türkiye’nin uzun mesafeli yürüyüşünün ilk izi, Fethiye’den Antalya’ya ve yeni eklenen seviye ile birlikte 535 km tarihi tarihi tarihi olarak kapsar. Lykian’ın doğanın eşsiz güzellikleri ile keşfedilen yolu ve eski günlerin kalıntıları, dünyanın trekkinglerinin tutkuları olan rotalardan biri olarak bilinir.

Likya Fest 2016.

Dünyanın en uzun yürüyüş yolu ve yabancı turistler her yıl kütüphane formunu ağırladığı için, Türkiye bu yıl bu yılki Lycian Festa Host ile gerçekleştirmek için yapacak. Likya yürüyüşü ve kampın büyük yürüyüşü 07 ile 12 Mayıs arasında gerçekleştirilir ve kampın tüm katılımına açıktır. Tek durum, her katılımcı ve bitki fidelerinin belirtilen noktalara kadar en az 3 fidan getirilmesidir.

Türkiye ve her birinin diğer ülkelerin açık projelerinde 3.000 fide hedefine katkısı. Parkı, Lykian Caddesi’ni yerine getiren organizasyondaki parkı ve insanın doğaya kadar yakınlaşan bir koşul yoktur. İstediğiniz noktada yürüyüşü bırakmak isteyenler. Profesyonel trekking ekipleri ve kampçıların giderilmesi için herhangi bir seviye gereksinimi eşlik eder. Ancak, uygun ekipmanla bu yolculuğa katılmak daha iyidir.

Giyim ve ayakkabı

Uzun mesafeli doğanın mağazalarında ve mağazalarında, zorlu doğal koşullara karşı gidebilecek bazı önlemler almak için kullanılırlar. En önemlilerinden biri de kullanıyor ve ayakkabılar. Açık havada açık havada, dış mekan seçili konforlu maddeler ile, hiking sırasında konfor sunan sağlam terazi için çeşitli yüzey yapılarının hazırlanmasını seçen açık havada seçilir. Ayrıca, rüzgar ve yağmurdan her şeye karşı koruyan bir yağmurluk bulundurmanın avantajları vardır.

İçin destek

Herhangi bir iklim durumuna karşı harekete geçmek ve günlerce çıkacağını düşünmek iyi olacaktır. Özellikle ilkbahar ve yazda, cildi güneşten korumak, 50ºC güneş koruma kremlerini kullanmak için, güneş gözlüğü ve şapkalar gibi koruma aksesuarları eklemek önemlidir. Likya Yolu gibi kalabalık ve profesyonel ekipman tercih ederseniz, çok çizilmiş, kalabalık ve profesyonel ekipman olmanız gerekmeyebilir, ancak trekking’de normal şartlarda, ışık, düdük gibi malzemeler, ilk yardım , El feneri bulmalısın.

Mağaza seçimi

Likya trekking caddesi gibi uzak bir hattıysanız, mülk için bir çözüm düşünmelisiniz. İlk kez mağazada kalmalıysanız, sizin başlamanız için size yardımcı olacak deneyimli bir arkadaşınız olmasını öneririz. Basit kurulum özelliklerini seçmek için çadırın zemine sabit olması da çok önemlidir. Ayrıca, hava koşullarını ve güneşe karşı koruyucu bir paneli düşünmek için su olmadan bir çadırın karar vermeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.