Yoldaki iz / kamyon anlamına gelen yol, normal yolların ve yürüyüş koşullarına göre birçok farklı nedenden dolayı gerçekleştirilebilir. Tamamen doğanın yolundaki yolun amacı, hedefe ulaşılana kadar mümkün olan en kısa sürede elde etmektir. Bu nedenle, tüm yarış türleri için hazırlanması gerekir.

Trail Koşusunda Ayakkabı Seçimi

Sınırlar, kurallar ve toprak yapılarıyla ilişkili olmayan bağımsız infazlardan biri olan iz yolunda, önce ayakkabımızı seçmelisiniz. Ayağı sıkmak ve bebekler, topuklar gibi alanlarda destekleyen ayakkabıları tercih etmek son derece önemlidir. Ayakkabılarınızın farklı arazi yapılarına karşı alt kısmının sert ve hasar görmesi önerilir. Susuz ve termal izolasyon olmayan dış mekan koşu ayakkabılarında kendi ayak türünüz için uygun bir model seçebilirsiniz.

Yanınızda Neler Bulunmalı?

Trail yarışındaki en önemli şey, klasik yarışlarda sizinle birlikte olmanız gereken en önemli şeydir. Bu namlinin susız olan susuz olacak, performansını önemli ölçüde etkiler. Bunun dışında, iklim ve beklenmedik koşullardan sonra izole su geçirmez ve ısı var, şapka, eldiven gibi aksesuarlar elde etmek faydalıdır. Doğanın niteliğinde, belirli sınırlar, çizim yapmadan koşmadan önce telefonunuzun yükünü tamamlamalıdır, mümkünse mümkünse bir pusula sizinle birlikte olmalıdır.

Trail Koşusuna Başlamak

Düşük geçişli bir düşük geçişli bir tartışma olan izin yürütülmesinin amacı, yazdırdıkları ve zamanın doğada harcayacağı zamanı hesaplamaktır. İnsanların, ilk seviyenin başlangıcında düz sokakta egzersiz yapmaları ve daha sonra toprağa inmesi önerilir.

Trail Koşusu Sevenler

Klasik yol koridorları, ayak bileklerini güçlendirmek için farklı topraklarda haftanın birkaç egzersiz programını yapabilir. Genellikle manzaraları olan insanlar, ayrıca kum, toprak, çakıl gibi farklı marjinal türleri ve katları da hesaplamaları önerilmektedir. İzinde, dağ bisikleti, kayak, dağ bisikleti, kayak, dağ bisikleti, kayak, dağ bisikleti, kayak ve doğada yüzüyor.

İlgi Gören Parkurlar

Her türlü teröristde yapılabilecek yolun eğitiminde, İstanbul ile ilgilenen yürüyüş parkurları, Çekmeköy Taşdelen’in ormanları olan Forest Maslak Fatih’i içerir. Ancak, sokakta koşarken ve farklı ülkelerde koşduğunuz her an yolda eğitim olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.