Sabırsızlıkla beklediğiniz ve muhtemelen biraz endişelendirdiğiniz harika günler! Potansiyel ortağınız gibi, her şeyin düğün gününüzde mükemmel olmasını istiyorsunuz. Sonra hatırlıyoruz; Mükemmel bir his vermek için, iyi hissetmelisin. Uygun hissediyor musun? Cevabınız hayır ise, çok yakında beklemek için özel anların keyfini çıkarmak için uzman diyet ipek ağacının tavsiyesini korkarlar ve kazanırlar.

Kahvaltı ne zaman sağlıklı ve eşleşen bir erkek arkadaş olmak istediğinizde.

Eğer güne kahvaltı ile başlarsanız, enerjik ve mutlu olursunuz, dolu değiller. Düzenli kahvaltı ile düğün hazırlıklarınızı daha rahat hale getirebilirsiniz. Kahvaltının kilo vermesinde etkisini atlamayın. Günün yağ depolama riskinden daha fazla olduğunu unutmayın. Tam buğday ekmeği, beyaz göğüs beyaz peyniri, yağsız yumurta, fındık, petrolsüz yumurta, fındık, ham sebze, uyku ve gün için iyi hissettiren bir kahvaltı.

Düğüne kadar forma girmenin yolları !

Yürüyerek alışverişe git, biz kalmaz

Toplu taşıma veya ulaşım ile gidebileceğiniz yerlere gitmeyi deneyin. Günde yapılan bir saatlik düzenli yürüyüşler ağırlık kontrolünde etkilidir, çünkü hormonda etkilidir.

Orta boy yemeklerinizi düğün hazırlıkları arasında yapın.

Sık sık, kan glukozu ağırlığının ağırlığı, metabolizma hızındaki artışı besler. Düğünün hazırlıkları acele etmek için yemeyi unutmak için zamana ihtiyacı var. Bu nedenle, taze meyveler veya kurutulmuş meyveler ve cebinizde birkaç badem vardır. Ayrıca, sandviçinin alımlar sırasında düzenli olarak sessiz ve faydalı olmasını sağlayacaktır. Gerçekleştirmek; Kan şekeri düştüğünde, agresif veya toplandığında çoğu insan sinirlenir. Orta yemekler onları düzenli olarak hoş ve olası eşlerini yapar.

Düğüne kadar forma girmenin yolları !

Su içmek için çay al, ancak su iç.

Günlük sıvının kişinin kişisine ihtiyacı var. Yetişkinlerde ortalama 2-3 litre. Günlük sıvı gereksiniminin yüzde 70’inin ortalaması su olarak tüketilmelidir. Örneğin, 2.5 litre sıvıya ihtiyacınız varsa, su olarak en az 1.5 litre içmelisiniz. Mutlaka bir şişe suyun yanınızda bulundurun.

Ağartılmış bir şikayetiniz varsa, düğünten önce bu yiyecekleri tüketmeyin.

Düğünün önündeki gazların ve şişlik malzemelerinin tüketilmesi önlenmelidir. Bu brokoli, karnabahar, Brüksel lahanası, lahana, pırasa, turp, salatalık, sebzeler; Çilek olarak erik meyveleri; Kuru fasulye, nohut, bezelye, mercimek, bardarlar gibi kuru bakliyatlar. Sizi rahatsız ettiğiniz yiyecekleri tanır ve bu süre zarfında tüketmeyin.

Vücudunuzun hafif bir ödem varsa, astarınıza dikkat edin.

Tuz tüketimini ve tuz besinlerini mümkün olduğunca azaltır. Düşük bir tuzlu beslenme programı uygulanarak yaşanabilecek ödem riskini azaltabilir. Maden suyu yüksek miktarda sodyum içerdiğinden, düğünten önceki günden itibaren mümkün olduğunca. Ödemenlerde çok hassas yapılarda bir artışa yol açabilir.

Fotoğraf: Steurg, Movenpick, Çift Kişilik Hilton Ağacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.