“Kafamı anlıyorum, kendimi doğanın kollarına atacağım.” Şehrin hayatından ya da evin hayatından kaçmak isteyenleri anlıyoruz. Haklısın, kamp aslında barışı çok eğlenceli yapan bir etkinliktir. Ancak, deneyimsizlikten veya yanlış bilgi nedeniyle, çiçek böcek birleştirilir ve depo’yu umuduyla, doğa ile kız kardeşi olan ve travmatik çığlıkları olan, çimlere sahip olsa da travmatik ağlara sahip olmak için sefillerdir.

Kamp deneyimi kötü bir hafıza değilse, bir kampla kampımız yoktur ve kuşu kuş ve gökdelenler doğaya tapamadığınızı bilmeniz gereken tavsiyelerimiz var. İpin üstünü çözüyoruz, böylece:

İyi bir mağaza rahat kamp anlamına gelir.

Yağmurda, rüzgarda rahat hissedebilecek şekilde çadırınızdan iyi bir kalite olmalısınız. Salıf, gölgelik, fermuar ile sağlam bir sazan seçmelisiniz. Ayrıca, mağazalarında kalacak kişilerin sayısı rahat olması gerekir. Küçük bir doğa mağazasında küçük bir mağazada gerçekten acıklı bir durumdur ve havacılıktan boğulur. Ayakların dışarıda kaldıktan sonra kurtlar uyurken ayaklarının yeridir!

En güvenli kamp yapma tiyoları !

Biz yaralardık, biz açık: uyku tulumu.

Uyku tulumunu seçerken, mevsim koşullarında maymunların gözlemine dikkat eden ilk kişidir. Bir uyku tulumunda 30 derecelik bir rüya girerseniz, ısıtadır. Ayrıca, türdeki insanlar, uyku tulumları farklı şekillerde ve boyutlarda ortaya çıkar. Malzeme olarak, duyguların uyku sınıfları, duyumda zamanın hissi nedeniyle yaylar.

En güvenli kamp yapma tiyoları !

Ölümü korumak ve çimleri yememek için açlık.

Kamp alanında hızlı bir şekilde tasarlanan özel olarak geliştirilen kamp yemek setlerini alması ihmal edilmez. Bu setleri, cepleri kullanırken çok az alanı kaplar. Kamp yapıyorsanız aç olmayacaksınız. Asla bu yaşta ve bu insanlığın ardından yabani otlara girmeleri. Oraya bakarsanız, ne kadar mağaraya sahip olman gerektiğini biliyor musunuz?

En güvenli kamp yapma tiyoları !

Eylemini al, seni ham bırakma.

Doğa bu nereye gideceği açık değildir. Karanlıkta bir yol görmeniz ya da mağazaya girmeye çalışan bir hayvanı görmeniz gerekebilir. Bu nedenle, güneş enerjisi kampı ve eğlence çantasının lambasının yanındadır. Ayrıca cebinize ek, daha hafif ve jabber partileri yerleştirin.

En güvenli kamp yapma tiyoları !

İlk yardım için, daha düşük somun ekmeği olmayan başka bir şey yapmanız gerekir.

Her türlü kuş, vahşi hayvanlar, “ama biz burada yabancıyı sevmiyoruz.” Mağazalarının mağazalarının sonuna ulaşabileceği doğaya giderler. Deniz böcek tıp, krem, güneş kremi, analjezikler, bandaj, güneş koruyucu ve ilk yardım çantanızı yaralanmalar için çözümlerinizle elde edin.

Bize bizden tüm tarlalara ve barışçıl selamlara gelin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.