Bazı insanlar için sabah erkenden uyanmak oldukça zordur. Alarm, taşındığı, devam ettiğinden, yeniden kullanıldığı, yeniden kullanıldığı ve birkaç gece yarısına kadar ertelenir. Özellikle bu hafta sonları sonra hafta içi plana ayak uydurur. Bu, en popüler haftanın gününün (!) Pazartesi olduğunu kaçınılmaz hale getirir.

Onları yatağınızdan kaldırmak için yöntemler arıyorsanız, önerilerimizi göz önünde bulundurabilir ve sabahları 2 hafta boyunca bir kişiyi uygulayabilirsiniz.

Sabaha ulaşmak için iyi bir neden bulun.

Yatmadan önce yarın ne yapacağını kontrol edin. Öğleden sonra işlerin en zor ve katı ve daha katı olanı tamamlamanın amacı. Bu şekilde, zamanın yönetme yeteneğinizin geliştirildiğini göreceksiniz. Çünkü yarının saatleri, bir kişinin en verimli saatleridir.

Gözyaşı anahtarını unut

Bu anahtarın varlığını ve on dakikasının varlığını mı unutmayın. Alarmın çalıyor mu? Hemen kalk. Kahvaltınıza 10 dakika boyunca uyumak için basmayın. Çünkü derin uyku seviyesi 10 dakika içinde başlar ve sonra uyanış daha da zordur.

Dört saatlik yatak döngüsü yeterli değil.

Sabahları ne zaman kalktığını hissediyor musun? Öğleden sonraları aynı anda uzanacak ve sabahları uyandığında kalkmak oldukça önemlidir. Ayrıca hayalinizden kalkmak için en az altı ila sekiz saat uyumalısınız. Bir diğer önemli nokta, hafta sonları bu rutini rahatsız etmemektir. Endişelenmeyin, iki haftada duruma alışır.

Erken kalktığınızda bunu değerlendirin

Gözlerinizi alarmınızdan yirmi dakika önce açın. Yirmi dakika kızmak yerine, kaybettin, mutlu olacağınız bir iş için kullanın.

Hafta sonları aynı anda başlayın.

Hafta içi ve aynı anda aynı anda kalktığınızdan emin olun. İlk bakışta zor görünse de, zaman içinde bu rutine alışacak ve vücudunuz çok güçlü hissediyor. Tasarruf ettiğiniz saatleri verimli bir iş yaparak da harcayabilirsiniz.

Sıçrama

Yıkıldıktan sonra birkaç kez birkaç kez squirts. İpi atlayabilirseniz, bir kabloya atlayabilirsiniz. Bu şekilde, kan dolaşınız hızlandırılır ve geceleri üretilen toksinlerden kolayca servis edilir.

Yataktan kalkmadan başlayabilirsiniz. Hızlı ve ani hareketlerden kaçınmak için yavaş ve dikkatlice on dakika. Yarat, çok olumlu ve enerjik hissedeceksiniz.

Pencereyi aç

Bazen, kalksalar bile, beyniniz hala derin bir uyku hissediyor. Camı değiştirmek ve temiz hava almak vücudunuzu ve beyninizi getirecektir.

Bir bardak su için

Sabahları getirdiği en etkili karışım, bal tatlısı kaşık ve büyük bir bardak suya eklenecek limonların yarısıdır. Bunlar içmeyen güne hazırlar.

İyi bir kahvaltı yap

Sabahları, zengin ürünler onları heyecanlandırmak yerine mide ağırlıklarında yaratırken yaratıcıdır. Bunun yerine, verimli bir günde verimli bir gün söyleyebilir, sağlıklı bir kahvaltı tercih etmeyi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.