Atletik değilseniz, suçlu hissedebilir ve hepsinden sakladığımız anlarda yaşadığımızı bilebilirsiniz. Spor, hayatınızda önemli bir yer kazanan koruyucu bir yaşam ve sağlıklı hastalıklar için en etkili yollardan biri olarak kabul edilir. Etrafınızdaki herkes spor yaparsanız, “Hayır”. Bildiğiniz işin olduğunu söylemeye utanmazsanız, ancak bugün sağlıklı eğilim sporunu gidermeniz gerekir ve aynı zamanda hareket etmelidir. Zaman, güç ve para kazanmak için sporları evde taşıyabilirsiniz. İşte evde yapabileceğiniz sporlar:

Bozukluklar, nozullar, cepler veya büyük üsler gibi sorunlarınıza bakabileceğiniz Pilates için bir mat, iki büyük top ve egzersiz yapmanız gerekir. O zaman, video ve kitapların yardımıyla evde pilates yapabilirsiniz. Vücudunuzu istediğiniz pilatlarla yapabilen oldukça etkili bir spordur, yarım saat veya 1 saatten fazla olmasın.

Yoga fiziksel ve manevi ve zihinsel olarak mobilize bir egzersizdir. Solunum alımlarınızda yaptığınız yoga, güçlendirilmesi, iyileştirilmesi ve yatıştırıcı etkileri ile daha sağlıklı bir yapı alacaktır. Ayrıca vücudunuzu esnetmenin en etkileyici yollarından biridir.

“Koşabilirim.”

Hava yolunuza girmezse, koşmak istiyorsanız, yaz aylarında çok sıcaksınız, kışın çok soğuk olduğundan şikayet ederseniz, evinizdeki evinizin evine gidersiniz. Bir koşu bandıyla, gününüzde koşabilirsiniz, rahatça yürüyebilirsiniz.

Tek bir çete

Ayrıca evde bir egzersiz şerit ile evde ağrıyı vurabileceğiniz için birçok egzersiz hareketi oluşturabilirsiniz. Özellikle, omuz hareketleri, kolu ve bacakları, böylece rahat hissettiren sporculardan biri için ideal bir spor aracı olan Egzersiz Bantları için harika hareketler yapabilirler.

Pedal

Pedalını dönüştürmek için bir bisiklete ihtiyacınız var. Teknolojinin inanılmaz boyutlarına götürülen fitness bisikletleri, evde spor oynamak için çok ucuzdur. Çünkü katlanır özelliklere sahiptir. Böylece bittiğinde katılabilir ve kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.