Özellikle, yaz aylarında yaklaştığında, herkes Peso’dan daha fazla kurtulmak ve sıkı bir vücuda sahip olmak ister. Bununla birlikte, hızlı bir kilo vermek için, bu tam olarak istediğiniz vücuda sahip olduğunuz anlamına gelmez. Önerilerimizi dikkate almak yerine, düzenli ve sağlıklı bir kilo verebilir ve ayrıca sıkı bir gövdeye sahip olabilirsiniz.

Özellikle yağ kaybından sonra, cilde zayıflamadan sonra emerler. Bu durum son derece normaldir, asla panik değildir. Ciltte uyuduklarında, iki yıllık doğal işlem doğal süreçte yenilenmiştir, ancak bu sefer küçük parçalarla kısaltılabilir.

Hızlıca boşa harcamayın

Cildinizin esnekliği, sadece kilo vermemesi gereken susuzluk tüketimi, yaşlanma, bağımlılık yapan maddeler gibi faktörleri de etkiler. Kısa sürede çok fazla kilo vermeyi garanti eden diyetler veya ölçüm sporları, cildin altındaki koruyucu katmanlara neden olur. Bu nedenle, haftada yarı kilo vermeniz gerekir. Ayrıca cildin aynı anda eğitim emmesini önleyebilirsiniz.

Su içmeyi unutma

Günde en az iki litre su içmelisiniz. Çoğu genç insanı etkileyen faktörlerden biri ve cildin sızdırmazlığı yiyen ve içenlerdir. Düzenli olarak beslenir ve vücudunuzun su dengesini önemserse, sağlıklı ve yakın bir cilde sahip olabilirsiniz.

Düzenli tutmak

Kollajen ve Elastin, cildi canlı ve esnek bir şekilde tutan en önemli iki maddedir. Kollajen ve elastin ile ilgili zengin gıdaların kaynakları, tüm protein grubunu oluşturur. Süt, yoğurt, peynir, fındık, et ve balık eklerseniz, günlük diyetinizde yer almakta, yeterince kolajen ve elastin alarak cildinizin cildine katkıda bulunmanıza yardımcı olur.

Egzersizi atlamayın

En önemli adımlardan biri, kilo kaybını kullanmak ve vücudunuzu formda kullanmaktır. Yağlarınızdan kurtulmak için kardiyo hareketleriyle temasa geçebilirsiniz, kendi vücut ağırlığınızı sıkmak için kullandığınız sporları tercih edebilirsiniz. Bir barik bar veya elastik bir bantla elastik bantla sıkın, düşündüğünüzden çok daha kolay olabilir.

Cildinize uyar

Nem dengesini ciltten korumak için özen gösterin. Tesisatlar veya nemlendiriciler ile bu noktada yardımcı olur. A, E ve C vitaminleri bakımından zengin bitkiler cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi verir. Aynı zamanda, cilde zarar veren faktörler zararlı güneş ışınları yoktur. Kendilerini güneşten korumak ve yüksek faktörlü koruyucu kremler kullanmak ihmal edilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.