Vücudun, sağlıklı, zinde ve enerjik olarak düzenli yiyecek ve sporlarla olduğunu hissetmek mümkündür. Ama bazen spor yapmaya zorlayabilirsiniz. Koşu bandı boyunca bir yürüyüş için bir dakika, bunun yerine sayma hissi ve egzersizleri yerleştirerek veya yoga ve pilates gibi rahatlayabilirsiniz. Aynı zamanda onlardan zevk almak için daha enerjik ve enerjik bir spor ve spor arıyorsanız, farklı dans stillerini deneyebilirsiniz.

Latin dansı

Dans, vücudun hemen hemen her kasını çalıştırırken vücudun üzerinde kalori yakmak isteyenler için ideal bir teklif olabilir. Özellikle bir partneriniz varsa, Latino dansları eğlenmek ve birçok kalori yakmak için mükemmel bir seçimdir. Hem dans yarışmalarında gördüğünüz iddialı rakamları sergilemek istiyorsanız ve üslerinizi, kolunuzu, bacağını, karın kaslarını kaybetmek istiyorsanız, Rumba, Cha Cha Cha Cha, Salsa veya Jive gibi adamları denemenizi öneririz.

Oryantal

Bize sosyal stillerle güveniyoruz ve belki de ABD Oryantalistine daha duyarlı görünen dans stillerinden biri. Karın bölgesini ve belini kaybetmek isteyenler için çok etkili olan bu dans tarzı, titrek bir bilim adamı olanlar için idealdir. Kalorilerde zengin bir kalori değişikliği oluşturursanız ve midenizde özenli bir değişiklik oluşturursanız, oryantal ritms cazibesini bırakabilirsiniz.

Flamenko ritimleri

Farklı kültürel etkileşimlerle doğan bir dans flamenko! Flamenko, özellikle bu bölgelerde, denemek istedikleri dans türlerinden biri olan kayganlaştırıcılardan biri olarak kullanırlarsa, silahlar ve bacaklar açısından çok fazla hareket gerektirir. Genel olarak, genellikle ritmi elleriyle ve ayaklarıyla ritimin elleri ve ayaklarıyla tutulması ve ritim taşlamalarını alarak aşırı kilolarından kurtulmalarını sağlarlar.

Popüler danslar

Popüler oyunları eşleştirme danslarıyla yetişmek için sertleşirseniz, ya da onlara eşlik edecek bir ortak bulamazsanız deneyebilirsiniz. Kendinizinkini veya kendi yerel dans figürlerinizin dans figürlerini öğrenmeye çalışırsanız, birçok kalori yaktığından şüpheliyseniz.

Zumba egzersizleri

Latin dansları, doğu eses, hip-hop ritimleri … Tüm bu müziği dönüştürmek istiyorsanız ve tek bir Crotio’da bekarlığa dönüşmek istiyorsanız, önerimiz Zumba’dır! Kalorileri, bugün trend egzersizlerinden biri olarak kabul edilen Zumba Dansı ile eğlenceli bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.