Sağ donanım ile soğuk kış koşullarında bisiklet seyahati!

Kış mevsiminde bisiklet kullanımı çok korkutucu olabilir. Bisiklet meraklıları zor olsa da, kışın bir bisiklet sürmeye çok hazır. Öte yandan, hem yolları hem bacaklarınızla birlikte verebilir ve oldukça iyi bir ortaklık sunmak için vücudunuzu ısıtabilirsiniz.

Bu yazıda, kış aylarında bisiklet sürmek için gerekli güvenilir tavsiyeye sahip 5 farklı konu bulacaksınız.

Kışın Bisiklete binme için en doğru ipuçları.

1. Kıyafet ilkeleri.

Tabii ki, makale önceliktir. Rüzgar geçirmez, ancak nefes alabilen maddeler en kesin seçimdir. Termal destekler, su geçirmez botlar yine işin son derece önemli bir parçasıdır. Genel olarak, polyesterden yapılmış materyaller elde ederler ve kesinlikle nemden nefes alabilirler. Bir dizi giysi seçer, ince kalışta ince kalır, sıcaklık farklarından korunur. Bisiklet giyim, doğru eklemlerde nem ve esnekliği garanti eder.

Bisiklet eldiveni de çok önemli bir bisiklet giysileridir. Kaliteli, kış elyafı veya polar eldivenleri. Sıcak parmakların sarısını saklayın. Parmakların ipuçları, soğukta ilk sırada en hassas parçalardır.

Seyahate gitmeden önce, hava için bir keşif yapın, dışarı çıkın ve biraz gidin. Gittiğinizde, doğru kıyafetler içinde olduğunuzu gösterir, doğru kıyafetlerdesiniz.

2. Yağmurda bisikletler.

Hafif veya hafif renkli renk gözlükleri, tozun yanı sıra, gözlerinde su ve soğuk darbelerden kaçının. Panço su geçirmezleri.

Yağmurda giysiler için su geçirmez ceket, termal giyim, rüzgar geçirmez bisiklet ortamı, termal su geçirmez eldivenlerin en iyi kombinasyonudur. Diadem ve çok işlevli boyun da yağmurda.

Kışın Bisiklete binme için en doğru ipuçları.

3. Teknik Set.

Lastikler, zincir ve şanzıman üzerinde basit ekipman. Fonksiyonu onarmak için tüp ve pompa almayı mutlaka unutmayın. Islak ve kış otoyolunun koşulları, cam kırıklar, keskin parçalar gibi olanakları arttırır. Tüpün CO2 kartuşlarını, sadece lastiği iki olanı şişirmek için de kullanabilirsiniz. Bu kartuşlar dikkatli olmak için soğuk havalarda eldivenleri dondurabilir.

Ayrıca bunu okuyun: 6 aksesuarlar böylece bir bisikletçinin ısıtılması gerektiği, bisikletler ortaya çıkmaya başladı. Açık havada yapılabilecek en konforlu spor aktivitelerinden biri olan bir bisiklete hazırlanmanın zamanı geldi! Bisiklet sporumuza tıklayarak bisikletin avantajlarını okuyabilirsiniz ve pedalını motive edebilirsiniz.

4. Yiyecek ve içecek planlayın.

Kış bir bisiklet olduğunda yemek planı daha önemlidir. Onlar kendi yanlarında kalorileri ile tohum grubu tarafından yenildi. Kuru meyve ekleyin. Ayrıca acil durumlar için enerji haritaları ekleyebilirsiniz, ancak bu çubukları düşük sıcaklıklarda beslemek çok zordur.

Düzenli olarak sıvı tüketin. Havanın fazla hissetmeseniz bile, vücuttan bir sıvı kaybı olacaktır.

Yiyeceklerinizi karıştırın ve ılık suyla içilir. Bunun için her zaman sıcak bir termo içecek kabınız var.

Uzun yolculukları vermek için gereken molaları atlamayın.

Kışın Bisiklete binme için en doğru ipuçları.

5. Lambalarınızı akılda tutun

Kış günlerinde günde lambaları kullanın. Güneş enerjisi ile çalışan reflektörlerle, ışığınızı destekleyebilirsiniz, böylece uzun bir kış karanlığı için hazırlanabilirsiniz. Açık deniz feneri ışığı aydınlatılmış LED’i uzun zaman performansı ile yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.