Yaz sezonu için tatil planınızı yapmadan önce yeni deneyimler yaşamak istiyorsanız, tatilinizi anlayışınızı bırakıp denemeye çalışabilirsiniz. Öyleyse, gerçekten insanlar mısın yoksa otelin konforu, baktıktan sonra mı? Tatil planınızı yapmadan önce gözden geçirmek faydalıdır.

Uyku dikkat!

Tatilinizi enerjik ve canlı olmak için uyumak zorunda olduğunuzu unutmayın. Hayalinizde uyuduğunuzda Bembase’in yatağında kendinize katıldığını hayal ettiniz mi yoksa, kuşların gürültüsü arasındaki hamakta salındığında mı? Verdiğiniz cevap önemli bir not olacaktır.

Bavulunuzu hazırlayın

Tatil bavulunuzda neler geliyorsunuz? Valizinizi doldurursanız, size uygun tatilinizi yönlendirebilirsiniz. “Bavul? Sırt çantası yeterli değil, ne?” Buna çağrılır ve çantanızı bir kamera, iki tişört, mayo ve spor ayakkabı ile doldurmayı planladığınızda tam bir kamp. Ama “asla saç demirsiz!” Çok fazla yıldız olduğunu söylersen, bir yıldız otel tavsiye ediyoruz.

Doğa ile nasılsın?

Renkli çiçekler, bin ağaç türü, topraktan ve diğer yaratıklardan arazileri tanıma fırsatı nasıl? Eğer zaten anlar hakkında hevesliyseniz, doğadan gidecekler, daha iyi bir kamp alanı bulacaksınız. Ancak, eğer doğaya bahsedersek, otelde biraz kalırsanız, otelde biraz kalırsanız, uçan sürümlerden ve Beebeen’den ya da yılanın çıktığında korkarsanız.

Sabah rutini

Sabahın ilk ışıkları ile iki seçeneğe sahip olmak, gözlerimi açar, şafak ve doğanın tüm ifadelerinin uyanmasını sağlayın. Veya alarmınızı yapmak için yerinizi garanti eder ve havlunuzu güneş şezlonglarınızı boş bulacaksınız. Zamandan sonra, havuzun yemi, oyunlar, müzik, sen, ritmi … hangisini düşünüyorsun?

Rüya manzarası

Tatilde aradığımızda, hayalinizdeki parlak manzara nedir? Onlar senin sandalyeler, müzik, rahatlatıcı içecek ve güneşin ağır kaybolmasına hizmet ediyorlar; Yoksa büfe üzerindeki çeşitli yemekler, havuza ya da denize kadar sıcaklıkta atlar ve sabah kadar yeni insanlarla tanışırlar? Buradaki kararınız, tatil tercihleriniz için önemli bir bilgi kaynağıdır.

Yeni deneyimler

Şimdiye kadar otellerde kalmak çok mutlu olabilirsiniz. Bununla birlikte, bu, tatillerinizi anlayışınızda değişiklik yapmadığı anlamına gelmez. Yeni deneyimlere açıksanız, kampmayı denemelisiniz. Kendi formlarınızla yemek pişirmek, bir günde doğanın dönüşümünü yaşayacak ve yaşamlarınızda ilk kez hayatınızda kalmak için unutulmaz bir an olacaktır. Tatiliniz genellikle değerlenirse, bu süre zarfında bir değişiklik yapabilirsiniz ve otel ve tatil köylerini dikkate alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.