İnsan vücudu, yaygın bir mekanizma olarak işlenir. Bildiğimiz gerçeği, bazı kaslarımızın neredeyse bizden ameliyat edilmediği gerçeği, bazıları gergin veya sürekli olarak içeriyor. Burada, vücudunuzun unutulmuş noktalarınızı hatırlıyorsunuz, vücudunuzu çözerek ve aynı zamanda bunları hafifletmek için 10 egzersiz yaparak esneklik getirin. Tüm bu egzersizleri evde kendinizle kolayca yapabilirsiniz, 25-30 saniyelik oyunları tekrarlayabilirsiniz.

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Delta 3 Farklı Direnç Pilates Bant Seti-… 20.9 TL Sınırlarını zorlamak için 10 egzersiz. Delta Eva Pilates Minderi & Yoga Mat-DS… 16.9 TL

Arka kas grubunu güçlendirin

Bel ve arka alan özellikle dikkat edebilecek kadınların hassas noktalarıdır. Ters egzersiz aynı zamanda arka ve belin yanı sıra bacakların yanı sıra da güçlendirir. Yerde düz bir zeminizseniz ve kollarınızı bacaklarınızın yanlarına uzatırsanız. Kafayı ve bir bacağını aynı anda ortadan kaldırarak 30-35 saniye bekleyin. Bu egzersiz yakında bacakları ve arkanın alanını güçlendirecektir. Dikkat edilmeli, boynuna karşı savaşmazlar. Gözlerini kapatmayın, böylece.

Arka kasları gevşetin

Sadece önünü koy ve bacaklarını uzat. Aynı zamanda, bu sefer başınızı kaldırırsanız, doksan dereceyi dizden kırın ve arkaya kaydırın. Acı hissetmeden gidebileceğim noktaya gidin ve bu noktada 30-35 saniye bekleyin.

Esnek lateral karın kasları.

Zaman zaman eğik kaslarımızı hafifletmeyi veya yönlendirmeyi unuturuz. Bu adım eğik kasları hayata iade edecektir. Yere koyun ve kollarınızı vücudunuzun her iki tarafına da açın. Ardından, bacaklar birbirine bitişiktir, kalçanızın yan tarafını açın ve kalçalarınızı hizalamak için ayak parmaklarınızı hizalamaya çalışırken bacaklarınızı yalnızca kolunuza paraleldir. Başınızı bacaklarınıza çevirin, aksi takdirde yapın. Aynı hareketi diğer yöne uygulayın.

Bacak

Üst kalçaları ve iç bacakları sıkmak zorsa, bu egzersiz sizin içindir. Kol desteğinizi alarak alt tarafa uzanır. Bacağınızı 35-40 dereceye kadar uzatın ve bu pozisyonda bekleyin. Kaslarınızı çalışamazsınız.

Boynunuzu egzersiz yaparsanız ve hemen boynun ve boğazın gelirini hemen unutursanız, noktaların başlangıcında. Bu alanda işte çok güzel ve ihale olmak çok önemlidir. Buradaki kasları ve sinirleri güçlendirmek için bu hareketi deneyebilirsiniz. Arkasına uzatın ve kollarınızı yanlara koyun. Başınızı ve boynunuzu yavaşça yerden kaldırın ve sabitleyin.

Mideyi çalıştırmak

Karın kaslarınızı çalıştırmak için yapabileceğiniz bu egzersiz gerçekten kolay değildir. Arkada germek ve dizleri bükün. Topuklarınızın kalçalarınızla aynı hizada olduğundan emin olun ve ayaklarınız tamamen yere bastırılır. Ellerini dizleriyle hizalamak için yavaşça kocasını yavaşça Levante. Bu egzersiz için önemli, gelmeden vücudunuzu kaldırabileceğiniz kadardır.

Kollara ve bacaklara odaklanın.

Dizleri ve dizleri güçlendiren ve aynı zamanda dizleri güçlendiren ve ayrıca, çok popüler tahta pozisyonlarından birini hatırlayan dizler ve fakirler arasındaki dizlere ve koordinasyona getiren bu egzersiz. Vücudundaki dirseğe ve ayaklarının omuzların omuzlarında duyarlılığından sonra, parmaklarını dinleyerek vücudunu kaldırın. Bu şekilde otuz saniye bekleyin.

Spinal kord bölgesini hatırlayın.

Özellikle, spinal markayı ihmal edenler mutlaka bu alıştırmayı denemelidir. Uzan, kollarınızı kenara çekin, kafanızı yavaşça zeminden kaldırın ve bu pozisyonda 30 saniye bırakın.

Bel ve arka bacaklar

Bu hareket, alt gövdenin kaslarını çok etkili zorlar. Duyarlılıkta boyamadan sonra bacaklarınızı kaldırın ve bu pozisyonda 30 saniye bekleyin.

Vücudu güçlendirmek

Alt omuriliğin ve gövdeyi yönlendirmek için harika bir hareket. Ayaklarının üst yüzeyini zemine yerleştirin, ellerinizi elinizden desteklemeden vücudun üst kısmını yerden çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.