Spor değişiklikleri, günlük yaşamlarında spora katılan insanlar için son derece önemlidir. Ayakkabının doğru seçimi, sporda performans gösterdiğiniz performansı arttırdığı sürece olası bir engellidir. Yani yaptıkları spora uyan ayakkabıları satın almalısın. İşte dikkat etmeye karar verdiğimiz spor ve ayakkabılar:

Sağ ayakkabı seçimi

İlk önce yaptığınız şeyi kullanın, ayakkabınızı spor çoraplarınızla birlikte kullanın. Bu şekilde, paylaşılamaz, tam performans. Ayakkabı çekerken, spordan sonra spordan sonra spordan sonra spordan sonra spordan sonra sporu seçmenize yardımcı olacaktır. Ayakkabılarınızı kullandıktan sonra doğru seçim için de geçerlidir. Tren veya baskı yoksa ve topuğunuz ayakkabılarla doluysa, doğru ayakkabıyı buldunuz.

Cort Sports tipik olarak asitlik gerektiren spordur. Kesime ve arkaya basmanız gerekmez, sağa doğru hareket ettirmeniz gerekir. Bu tür spor ayakkabılarını satın alırken, tabanın sağlamlığının hareket etmeyi önlemeden hareket ve ayak bileğini destekleyen en önemli şeydir. Tenis veya diğer korse denedikten sonra, ayağınızın spor sırasında bildiğiniz belirli adımları desteklediğinden emin olun.

Çim alan sporları ve halı tavsiye. Futbol botlarını diğer spor ayakkabılarından ve diğer spor ayakkabılarından daha sağlam malzemelerden çekerken çıkarılabilecek yoğun modelleri görebilirsiniz. Aynı zamanda, seçtiğiniz ayakkabısından etkilerine karşı da faydalanacaktır.

Bu gruba yürüyüş ayakkabıları dahil edilebilir. Bu tür ayakkabılar, bir amortisör üssü olan yumuşak bir yüzey gerektirir. Denediniz veya botları yürüyüş yaptıysanız, doğal bir adım yaratmak için dikkatli olun. Özellikle ayakkabıya bakarsanız, daha esnek ve hafif modeller arayabilirsiniz.

Açık hava etkinlikleri

Balıkçılık, avlanma, yürüyüş veya trekking gibi aktiviteler yaparsanız, tüm iklimlere ve doğaya karşı dayanıklı olan her türlü havayı ve doğayı satın almak faydalıdır. Fiyatlar, diğer spor ayakkabılarından biraz daha yüksek olabilecek dış aktivite ayakkabılarında korkutulmaz. Su teknolojisi olmayan ayak bileğini tamamen çevreleyen sağlam bir ayakkabı en az üç yıl ele alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.