Hepimiz fiziksel olarak, zaman zaman ruhsal veya duygusal olarak tükendiğini hissediyoruz. Her ne kadar başarı ve yorgunluk birbirine paralel olsa da, vücudunuzun size indirgendiğini hatırlatan bir işarettir. Birkaç bardak kahve, bir mıknatıs dolabıyla iyileşmeyi denemek yerine hayatlarına önerilerde öneride bulunmaktan kurtulabilir.

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz.KORİDOR KAPI BARFİKSİ76+10+10cm=96cm KAR… 27 TL

Uyandığın zamanı düşünmeyin.

Saatin düşüncesiyle gitmeyin seni yarın uyandıracaksın! Vücudunuzun çalışma planı bir makinede fark yoktur. Vücudunuzdan stres ve stres toksinlerini başlatmak için yüksek kaliteli bir rüyaya ihtiyacınız var. Şarj ederseniz, ancak 7-8 saatlik bir rüyada mümkündür. Güne ihtiyacınız olan uyku süresini tamamlamaya dikkat edin.

Yemek hakkında düşünün

Yemek için zaman ayırın ve ne yediğinizi düşünün. Vücudunuzu düşünün ve sağlığınıza mükemmel bir katkı yapın. Sadece açlığınızı bastırmak yerine enerjinizi yükseltin, stresi azaltır ve size sağlıklı yiyecek verir.

Cafeini oksitini geç

Kafein, merkezi sinir sistemini yönlendiren güçlü bir uyarıcıdır. Hayal kırıklığına uğramış, stresli veya yorgun olan kahve asla uzun vadeli bir çözüm olmayacaksa, aklınızda bulundurun. Örneğin bir etkinlik bulun. B. Yerinde güzelleştirmek ve sakinleştirmek için hayatınızı güzelleştirmek için meditasyon yapın. Kahve olmadan bir yaşam düşünemezseniz, kahve ile olan ilişkinizi güçlendirin. Kokuyu tamamen tire, en sevdiğiniz yemekten bir kahve içmek ve tadını çıkarmak için. Kısa bir süre sonra, bu ritüel kahvenin kendisinden daha önemli hale gelir.

Hareket!

Stresi düşüren, hafızayı güçlendiren ve verimliliği arttıran bir unsurdur. Hepimiz her sabah küresel ve başarılı sporları bilenlerin hepimiz olduğunu biliyoruz. Eğer bir bisikletseniz, istediğiniz zaman 10 dakikalık bir yoga seansı ile güne başlayın. Hareketler artarsa, hızınızı ve verimliliğinizi, zihnin zihnini ve vücudun da sağlığınıza gelecektir.

Sessizliğin tadını çıkar

Gürültünün günlük hayatımızdaki gürültü konusudur, daha fazla insan bizimle iletişim kurdu. Kendinle giderken meditatif 5 dakika senin için çok iyi olacak. Buna ek olarak, keşiften sonra meditasyon yapan insanlar stresten uzaklaştıklarında sorunlar için çok sessiz ve makul.

Cildini önemsiyor musun?

Mutlu bir cilt ve mutlu bir insan, iki bağlı kavram. Cildinizin eksikliklerini kaplamak yerine, gelecekteki besinlerinizi yapmaya çalışın ve onları doğal bir şekilde mutlu etmeyi deneyin. Cildinizi sevin ve besleyin. Cildinizi sabah ekleyin ve cildinizdeki değişikliği hissedin. Bu durum hem cildinizi hem de ruhunu alacak.

EGO’nuzu açın, ruhunuzu tutun

Bu makaleyi uygulamak kolaydır. Ayrıca, çok iyi gelirler. Mutlu yaptığın şeyler yap! Sonunda başarılı olacaklarsa bir işin mutlu olmaları gerekmez. Buna karşılık, muhtemelen yorgunluk hissidir. İstediğiniz bir nesne ve en sevdiğim film, özlediğiniz bir yemeği seviyorsunuz, ruhunuzu yemek için daha iyi olacaksınız.

Kendini dinle

Sık sık ihtiyacımız olandan kaçınırız. Uyumanız gerekiyorsa, yatağa girersiniz veya size nefes alana kadar lastik yapmanıza izin verin. Rutininizde küçük değişiklikler yapın ve bu farklılıkların sizi mutlu etmesine izin verin. Olasılıklar genellikle kendi fırsatlarını, bizi bekleyen tesisler ve bizim tarafımızdan açıklanmalıdır!

Çevresini pozitif elemanlar ile satır

Ne dostluk, sevgi ya da aile ilişkileri ve eşyaları, işleri ya da yaşadıkları yer … bu sayede diğerleri ve diğerleri ile ilişkilerinde dürüst ve mutlu olurlar.

Yeni bir şey öğren

Öğrenme hem ruhu hem de vücudu korur. Aynı zamanda ruhu karşılıyor. Yeni bir şey öğrenmeye ve kendi yolunla öğrenmeye karar verir. Her gün öğrendiklerinizi bile tutabilirsiniz, ne hissettiğinizi yazabilirsiniz. Beynine ve ruhuna teşekkür ediyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.