Bütün gün yatağa gittiğin ve kesintisiz bir rüya geçirdiğiniz zamandı. Yatağa girerseniz, bazen saatlerce alırsınız. Bütün günün birikmiş yorgunluğu, aklınızdan gelen düşüncelere neden olan stresi durdurur ve uykuya dalmak zordur. Bunlar onlara çok aşınırlarsa, birkaç basit öneriyle daha iyi uyuyabilirsiniz, sabahları çok enerjik ve taze bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Uyumak için en harika öneriler ! Voit Paten Yeni Ürün Silikon Tekerlek Fı… 139.9 TL Uyumak için en harika öneriler ! ADİDAS VANAKA 2TRM ERKEK KOŞU YÜRÜYÜŞ AY… 209.9 TL

Sıcak bir duşa sahip olmak

Yatmadan önce, vücudun ısısını ideal bir düzeyde almak için kısa bir sıcak duş veya uzun, güzel bir banyo getirebilir ve stres alabilirsiniz.

Uyumak için en harika öneriler !

Magnezyum bakımından zengin beslenme.

Magnezyumun kronik yorgunluk ve uykusuzluk problemlerle yüzleşmenin önemli bir rolü olduğunu hatırlatmak isteriz. Ispanak, pazı, koyu yeşil yaprakların sebzeleri, balkabağı tohumları, kaju fıstığı, badem, baharatlar, buğday kepeği içeren gıdalar magnezyum bakımından zengindir. Ancak, geceyi geceden 2 saat önce indirmenizi öneririz. Bu besinleri öğünlerdeki günleri paylaşmak faydalıdır.

Odanızı girin

Geceleri yatmadan önce yatak odası, daha keyifli uykuya dalmanıza izin veren faktörlerden biridir. Odanın temizliği biraz taze ve temizlik havanın iç kısmına atıfta bulunurken hoş bir nefes almayı garanti eder. Bu uykuya dalmayı kolaylaştırabilir.

Aynı anda kalktığınızdan emin olun.

Konforlu ve öngörülemeyen bir rüyanın en önemli koşullarından biri, hafta sonları da dahil olmak üzere her gün aynı zamanda ve evet de artar! Düzensiz uyku ve büyüme kötü bir rüya görüyor. Bu nedenle, hafta sonları uyanmak uyku problemlerini ve pazartesi sendromunu aynı anda azaltabilir.

Lavanta Kokusu Rüyası

Lavanta kokusunun şehir şehrinin zekası olduğunu biliyor muydunuz? Lavanta yatak odanızda Koku ile bu kadar hata ile kullanabilirsiniz. Yatakta beslenebilir ya da lavanta odadaki kokulu mumları yakabilirsiniz.

Yatağı açmayın ve durmayın.

Birçoğumuzun hatası, uyuyamadığımız zaman gözlerinizi kapatmaya ve uyurken stresdir. Uyuyamıyorsanız, gözlerinizi ve uykunuzu kapatmaya zorlamayın. Bunun yerine, ışığı açabilir ve bazı dergileri karıştırabilir veya kitabınızın birkaç sayfasını okuyabilirsiniz. Uykusuzluklarınızın gözlerinizi kendiliğinden azaldığını ve kapattığını göreceksiniz.

Önceki aydınlatma

Sizi uykuya dalmaya başlayan en önemli faktörlerden biri, odanın aydınlatmasıdır. Soğuk mavi ışık yerine yumuşak sarı bir ışık tercih edebilir, ayarlanabilir aydınlatma ile mümkün olduğu kadar kısmi olabilir.

Egzersizi ihmal etmeyin.

Egzersiz, tüm vücudunuzun tüm sistemlerinde uyku şemasında da etkilidir. Bu yüzden egzersizi rahatsız etmediğini hatırlıyoruz. Bu konuda özel egzersizleri tercih etmeniz önerilir. Ancak, eğer evdeyseniz, sabahları kardiyo deneyebilirsiniz veya uykudan önce gerilimi ortadan kaldıran temel yoga hareketlerini deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.