Vücut farkındalığını arttırarak, meditatif bir fiziksel aktivite, bunu yaşamın her alanına getirmeyi amaçlayan meditatif bir fiziksel aktivite, başladığında ayrılmak çok zor olanı. Başladığınızda veya çalıştırdığınızda, yazın vücudunuzun ve aklınızdan önce ve sonra fikriniz hakkında bir fikir edinmesini görebilirsiniz.

Vücut farkındalığı

Kalıcı bir yoga matına başlayan ve vücudun esnekliğini geliştirmek ve diğer sporların vücudunu güçlendirmek için kalıcı bir yoga matına başlayan yoga başlayan en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle, kaslarınız, vücudunuzdan önce hiç farketmediniz ve tüm vücutlarınızın benzersiz ayarını görebilirsiniz.

Fiziksel ve zihinsel rahatlama

Yoga, Yoga Matin’deki periyodunuz için yaptığınız hareketleri görmeye davet ediyor, Yoga bu konuda size fiziksel ve ruhsal bir vicdan sunuyor. Yoganın sonunda açılış ve kısa vadeli kapatma meditasyonunu içeren, vücudunuz çok daha esnek ve zihniniz çok daha konforlu bir nokta.

Mükemmel tutum

Yoga, kas gruplarıyla sadece meditatif yönde değil, aynı zamanda vücudun sınırlarını genişleten yönler sayesinde, bozukluklara karşı tercih edilen faaliyetlerden birinde de mükemmel bir fiziksel durum sunar. Özellikle masanın masasında, çalışanların sıklıkla tecrübeleri olduğu sık sık sık ağrı vardır. Ayrıca belirli bir bölgeye odaklanmak için Yoga Terapisi derslerine de katılabilirsiniz. Vücudunuzu dinamikleri artırmak ve vücudunuzu yapmak için daha fazla hareket içeren Hatha Yoga kurslarını deneyimleyebilirsiniz.

Ana nokta

Gerçekleştirdiği tüm faaliyetler sırasında, dikkatinin merkezi dikkatinin merkezine odaklanır, her zaman nefesini aldığı en önemli yoga konusuna odaklanır. Solunumunuzun ve vücudunuzun hareketlerine odaklanarak, zihninizin düşüncelerinizle sürekli olarak zihninizin kaybını önlemek için yoga uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Mattan öğrendiklerinizi kaldırın!

Yoga felsefesinin en büyük amacı, entelektüel vicdanınızın ruhsal farkındalığınızı arttırmaktır. Geçmişin gelecekteki ve sinir bozucu anılarına ilişkin endişeler, bugün kalmamızı engelliyor. Hareketler boyunca, düşüncelerinizden düşüncelerinizden ve yoga uygulamasını nefesinize uygulanırsa, yaşam anının tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.