Yüzmeyi yeni bir öğrenmeye sahip olabilirsin. Onların tarzlarını geliştirmek için kapalı bir havuzda yazılmışlar veya oğullarının yüzmeyi öğrenmesi için bir kulüp kaydettiler. Belki de genellikle kendi yazlık öncesi performanslarında performanslarını almaya başladılar. Hangi amaç, yüzmeye başlamadan önce bazı önemli malzemeler var.

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz.

Mayıs / bikini.

Mayıs veya bikini, tercihen erkekler için kadınlar, şort veya mayonezler için. Yüzme sırasında kullandığınız model sizinle ilgilidir. Ancak, tam güçle yüzmek istiyorsanız, şamandıralar için özel olarak geliştirilmiş olan tercih ettiğiniz modellerinizdeyiz.

Birçok havuzda yüzme sırasında kemikleri kullanmak için zorunludur. Bu, saçınızın havuza dökülmesini önlemek için bir önlemdir. Kemiklerin kullanımı sizin için birçok avantaja sahiptir. Saçlarınızı klor kullanarak klor kullanarak koruyabilirsiniz. Islak saçlarla yüzdükten sonra ıslak saçlı hastalığı da davet edebilirsiniz. Bu yüzden kemikler olmayan şeylerden biri.

Şamandıra

Size, yüzer artıkların havuzu temizlemek için kullanılan klorine dikkat etmenin avantajlı olduğunu hatırlatmak isteriz. Yüzücüler gözlükle giderken, gözlerini tutabilirler ve bölümlerini performanslarında deneyimleyemezler. Gözlüklerinizi seçerken profesyonel markalar için tercihinizi seçmenizi öneririz.

Kulak tıkacı.

Cıvataların küpeleri, havuzdan kulağa kadar kaçan havuzdan gelen suyun kulağın ağrısını önlemek içindir. Yaşamak ve rahatlamak için güzel bir banyo koltuğu yaşaması tavsiye edilir.

yüzücü

Yüzme için yeni öğrenciler için önerilen bir makineyle yüzen pansiyon bacak ve kol egzersizlerinde kullanılır. Suya batırılmış olmayan şamandıra panoları, çocuklarda ve yetişkinlerde güvende hissetmek için tercih edilen bir cihazdır.

Yüzme sırasında kol kaslarınızın daha fazlasını çalıştırmak istiyorsanız, performansınızı arttırmak istediğinizde, el yapımı gibi ek aksesuarlar kullanmak da faydalıdır. Halledilmesi gereken paletlerin kullanımı.

Terlik – Havlular

Diğer sporlarda olduğu gibi, yüzmenin yanı sıra yüzmede hijyen sağlamak için kendi ürünlerinizi kullanmanızı öneririz. Bu nedenle, torbaları duşta yüzmeye hazırladığınız ve havuzda kullandığınız banyo ve havludan sonra kullanacağınız banyoda duştan sonra kullanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.