Xperia Z3 + ailesinin gözünde Sony serisine eklenen teknolojiler, düşmanın korkusu. En iyi şey, dizinin estetik anlayışını yansıtıyor, bu akıllı telefon Android telefondaki dengesiz kullanıcıların dikkatine özen gösteriyor gibi görünüyor.

Sony’nin üst kemiği teknolojisi ile Xperia Z3 +, 20 milletvekilleri ana ön kamera ve bir gözle 5 milletvekilidir. Ek olarak, iki güne kadar olan pil ömrü, Xperia Z3 + kullanıcılarının hiçbir yerinize izin vermez. 6.9 mm ve 144 g ağırlığın ağırlığı olan Xperia Z3 +, Sony’nin öğretmeninizin çalışmasıyla benzersiz tasarımıdır.

Xperia Z3 +’da yapılan bir başka tasarım yeniliği, su ve toz direncinde (IP65 / 68), Xperia Z3 + ‘da gerçekleştirilen başka bir tasarım yeniliği olan başka bir tasarım yeniliği garanti eden bir başka tasarım yeniliği. Telefonunuzu yükleme, katmanları olmayan USB girişleri sayesinde şimdi çok kolaydır. Ek olarak, manyetik yükleme pimi ayrıca elimine edilir, parlak metal çerçeve görüntüsü, yuvarlatılmış kenarlar, Xperia Z3 + sertleştirilmiş kristal, daha küçük bir daha düşük ve minimalist bir değer verirken pürüzsüz ve minimalist bir düşük değeri garanti eder. Sony Xperia Z3 +, siyah beyaz renk seçenekleri ve bakır damarlar ve su çevresi ile tüketicilere sunulmaktadır.

Android Severler için : Sony Xperia Z3+

En iyi kamera için en iyi teknolojiler.

Xperia Z3 +, Sony Synber-Shot & Handycam teknolojileri ile Sony sunuyor ve yalnızca dönüşümü ana kamerayla kameralara kısıtlamaya izin verilir ve ayrıca ön kamera için de geçerlidir. Xperia Z3 + kameranın işlevleri sayesinde, ön ve arka kamerayla manzaraya sahip manzaradan yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Xperia Z3 + ana kamerada, 20.7 MP-MP-MP-Exmor RS Mobil Görüntü Sensörü, Bionz Mobil İşlemci ve 25 mm genişliğinde G-Lens. Ek olarak, Xperia Z3 + “Üstün Otomatik” işlevi, ilk kez ve her seferinde en iyi kayıt olanı sağlar. Mümkün olan en iyi fotoğrafı çeken bu özellik sayesinde, en uygun yapılandırmayı bularak 52 farklı ortam otomatik olarak otomatik olarak tanımlanabilir.

Yeni gurme modu eklenmişse, yemeklerinizi en güzel manzaralarla yansıtabilirsiniz. Ek olarak, Xperia Z3 +, ISO 12800 hassasiyeti ve 1 / 2,3’teki Geniş Görüntü Sensörü sayesinde size en etkileyici detayları ve geniş görüntü sensörünü verir. Xperia z3 + arkasından fotoğrafa ve videoya güçlü bir ışık olsa da, video kaydının ve 4K boyutu çıktısının kapasitesi sayesinde büyük çekimler yapabilirsiniz, değerli anlarınızı yüksek kalitede kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Mobil görüntü sensörünü dışa aktarma ile yeni 5MP ön kamera sayesinde, şimdi her ışıkta daha iyi bir selfie alabilirsiniz. 25 mm geniş açılı lens grubu, selfie için mükemmel bir tasarımdır. Üstün araba modu, otomatik ayarlarla herhangi bir fotoğrafta harika görünmek için medyayı analiz eder.

Android Severler için : Sony Xperia Z3+

Performansın arkasındaki yapılandırma.

Ultra Hızlı Snapdragon 810 Güçlü performansla birlikte verilen sekiz 64-bit çekirdek ve iki günlük bataryanın süresi internet ile internete gidip grafiğin optimum deneyimine ulaşılabilir. Xperia Z3 +, WLAN üzerinden son 4G ağ üzerinden birden fazla işlem kullanmanıza izin verir, size ihtiyacınız olandan daha fazlasını verir. LTE CAT6 ve Wi-Fi desteği ile daha hızlı bir bağlantı hızı sayesinde, 300 Mbps LTE veri deşarj hızını, zengin ve hareketli bağlantıyı indirebilirsiniz. (Veri hızı, operatörlerin ağlarına bağlı olarak değişebilir). Xperia Z3 +, iki güne kadar olan 2 günlük bir pil ömrüdür, bu da kesintisiz bir deneyimi kesintisiz hale getirir. Sony’nin inanılmaz ömrü İki günlük pil, yenilikçi bir enerji tasarrufu teknolojisini doldurarak uzun süreli bir süper pil performansı sunar. Telefonunuzu UCH10 yükleme aletiyle 45 dakika boyunca yüklerken pilin günlük bir hayatını elde etmek de mümkündür.

Android Severler için : Sony Xperia Z3+

Parlak ekran ve ses.

Xperia Z3 +, Sony Sony’nin, dayanıklılığı kaybetmeden parlaklığı ve kontrastı artırabilecek ultra parlak bir ekran özelliğine sahip olan Mobil Trirli Trirli ekranı, SONY’S’de kullanılan canlı renkli LED ve X-reality özelliklerine sahip en keskin ve canlı renkler sunar. Mobil trilumların ekranı. , Mobil Triluse ekranı. Sezgisel kontrast iyileştirmeleri sayesinde, parlak güneşte bile, en uygun görüntüye ulaşabilirsiniz. Sony ses teknolojilerindeki deneyimi yansıtan yüksek çözünürlüklü ses işlevi ile, atölyenin kalitesinde yüksek frekanslı sesleri dinleyebilirsiniz. Xperia Z3 +’da olan DSEE HX işlevi, mevcut MP3 veya AAC’nin ses kalitesini yaklaşık olarak yüksek çözünürlüklü ses seviyesine göre değişir. Sony’nin yeni LDAC kod çözücüsü, yüksek kaliteli kablosuz müziği dinlemek için, veri aktarabilir. Bluetooth üzerinden geleneksel kod çözücüden üç kat daha hızlı aktarabilir. Xperia Z3 + başlığıyla MDR-NC31EM, arka plan gürültüsünü engellerken ve% 98’e kadar ortamdaki gürültüyü azaltırken dijital gürültü sesi keser. Ek olarak, Xperia Z3 +, kullandığınız herhangi bir kulaklığın türünü ve stilini tespit ederken, türün yapılandırmasını buna göre uygulamanıza olanak sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.