ASUS Memo Pad 7 ve Memo Pad 8’in yeni nesil tabletleri, performans seçeneği olarak listeleri ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek ekonomik tabletin seçeneği olarak listeleri gösterir.

Android 4.4 ASUS MEMO PAD 7, yüksek güçle hizalanan ve 1280 × 800 tanımlı bir HD ekranına sahip olan bir kare işlemcili işletim sistemi ile. ASUS Memo Pad 7 ayrıca stereo stereo hoparlörlerle yüksek ses sunar. 2 megapiksel ön kamera ve 5 megapiksel ile fotoğrafları ve videoları çekebileceğiniz bir megapiksel geri kamera ve bir megapiksel arka kamera ile büyük bir depolama alanı sunar. Ekonomik ve ergonomik olan bu tablet, ince tasarımı ağırlığındadır ve ağırlık boyunca 295 gram, herhangi bir yere kolayca taşınabilir. ASUS ASUS Rich 7’lerin Not Meco Bataryası 9 saate dayanmaktadır.

Asus MeMO Pad 7 ve MeMO Pad 8 !

MEMO PAD 8, 1280 × 800 Çözünürlük IPS Ekranı etkileyici ses ve 8 inç görüntü ile. Kolay kullanım için kolayca tasarlanan ASUS MEMO PAD 8, kenardan sadece 125 mm genişliğe sahiptir. Not Pad 8, ASUS-SonicMaster ses teknolojisi ile hoparlörlerle yüksek ses kalitesi sunar. Bu güzel tablet 2 megapiksel backcassameras ile 720p videoları kaydedebilir. MEMO PAD 8 8 GB bellek alanı ile birlikte gelir. 15.2Wh dayanıklı cihazın bataryası 9 saat içindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.