Tabletler iyi ve gündüz değişir, iç rekabet telefon ekranlarının büyümesiyle yükselir. Küçük tabletlere olan ilgi artmaya devam ediyor. Kolay kullanım sağlayan bu yeni nesil tabletlerin en ucuzuna yakından bilinen bir EZcool Minipad örneğine sahibiz.

Başarılı bir tablet hikayesi: Ezcool Minipad

Akıllı telefon ekranları büyürken ve tabletlerde yanken, tablet daha küçük ekran modellerini gösterir. Her biri için uygun olan modelleri ve borsaların beklentisi için uygun olan modelleri görmek mümkündür. Makul bir fiyata modeli olanlar için harika bir teklifim olacak. Ezcool Mark’ın ek olarak modeli, ilk önce tablet olarak son derece ince (6.8 mm) ve ışık (300 gr.).

7.9 inç ekran, 1024 × 768 çözünürlüğünü sağlar. Tableti HDMI üzerinden TV’ye bağlayabilirsiniz, klavyeyi veya fareyi (şirketinizden bağımsız olarak) USB üzerinden bağlayabilirsiniz.

Başarılı bir tablet hikayesi: Ezcool Minipad

IPS panelinin tableti, çift çekirdekli bir işlemci ve 1 GB RAM ile beklenen bir güç sunar. 720p ekrandaki oyunları çift çekirdekli grafik kartıyla yansıtan cihaz, bu noktada bu noktada önemli bir avantaja kadar iyi ve kolay bir görünümdür. Oyunu oynarsanız, kolunuzda acı çekmeden çok fazla zaman geçirebilirsiniz.

Başarılı bir tablet hikayesi: Ezcool Minipad

2 MP kamera, Sesli konuşma, fotoğraf ve video minipad kaydı ile 0.3 mp ön kamera; 8 GB depolama kapasitesi ile Bluetooth, WLAN ve USB dongle 3G harici desteğe sahiptir.

IPS ekranının bir özelliğine daha fazla dikkat çekmek istiyorum. Bu ekranlar, durumun miniplatitede olması için geniş bir görsel açı sunar. Farklı noktalara bakarsanız, görüntü diğer panellerden daha fazla animasyonlu görünüyor.

Minipadlar arkada iki haznenin önü ve arka. 1.2 MP Ön kamera; Arka kamera 2 MP olduğunda. Oroid 4.2 işletim sistemine sahip tablet, Cortex’e göre AllWinner A31’de A31 işlemcisi ile birlikte gelir. 4 çekirdekli işlemci 1.2 GHz hızında çalışır. 1 GB Belev’in değeri 16 GB dahili depolama alanı ve microSD kart tutucusuna eklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.