Piyasadaki büyük tablet modellerine aykırı olan alternatifleri aramak için birçok nedeniniz var. Ulusal markaları yedeklemek için W7 modeli geçerli bir nedendir.

Türkiye, ulusal üreticilerin elektronik kitap okuyucusunun ve tabletlerin yaygınlaştırılmasında önemli bir katkısını yapar. Bunlar arasında, elektronik kitap okuyucuları tarafından bilinmesine rağmen, son yıllarda da adından da bahsetti. Şirketin iddialı modellerinden biri olan Reeder W7IC’yi kullandım ve önerilen özellikleri yazdım.

Yazılım Giant, Microsoft ile Microsoft ile birlikte çalışmanın bir parçası olarak geliştirilen W7IC tabletine sahiptir. Windows 8.1 işletim sistemine sahiptir. HDMI kablosu klavyeye bağlandığında ve tabletin özelliklerinin başında izlendiğinde bir bilgisayar kutusudur. Bu şekilde, sizinle ek bir bilgisayar kullanmak zorunda değilsiniz. Windows işletim sisteminin bu işlevi taçlar olduğunu söyleyebilirim.

Bilgisayar Gibi Tablet : Reeder W7iC

Ayrıca biraz ışık!

SADECE 260 gramlık ile W7IC, 7 inç IPS ekranını profesyonel boyutta eğlenceli hale getirir. Windows 8.1 işletim sistemine sahip tablet ve Intel 4 çekirdekli işlemciler, Mini HDMI çıkışına monitör ve klavyeye klavyeye bağlandığında bağlanır. Cihazın fiyat seviyesinin, rakipleri üzerindeki avantaj için de avantajlı olduğunu göreceksiniz.

Geminizin W7IC tableti ile, 1 yıl boyunca Word, PowerPoint, Excel gibi iş hayatına yardım eden tüm ofis programları genellikle ofis programlarınızın hediyesine gelir. Satın alırsan ona sormanı tavsiye ederim. Ayrıca, bir dünya 1 yıl aradıktan sonra Skype ve dünyada 60 dakika ve OneDrive’daki sınırsız depolama alanı da ücretsiz olarak WUTIC sunmaktadır. Bu detayın satıcıya bu detay olduğunu söylüyorum. Klasik bir dizüstü bilgisayar ihtiyacınız varsa, bu tablette birçok yararlı özellik bulacaksınız.

Bilgisayar Gibi Tablet : Reeder W7iC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.