Ofislerin en önemli asistanlarından biri olan Photocopiers, işlere göre çok önemli ve farklı gereksinimleri karşılayabilir. Yoğun istek alırsanız, fark ettiğiniz bazı özellikler uzun vadeli maliyetlerin avantajına sahip olacaktır.

Bugün, yüzyılın tarihi olan fotokopi teknolojisi ile, eğitim ve devlet kurumları alanlarında, özellikle orta ve cömert şirketler, yaygın olarak kullanılmaktadır. Ticari anlam, 1960’ın ilk fotokopisini Xerox Corporation tarafından üretti. Fotokopisinin bu kadar yaygın olduğu ana nedeni olarak, insan enerjisinin büyük ölçekte azaldığını belirleyebiliriz. Fotokopinin operasyonel mantığı, belgede, SELK’nin elektrostatik görüntüsünün ışığın direncini değiştiren bir ışık ışığının tepesinde olduğu açıklanabilir.

Günümüzde siyah ve beyazın yanındaki renkli fotokopiler oluşturmak mümkün oldu. Kurumsal alan için hazırlanan fotokopi makinelerinin teknik içeriği oldukça gelişmiştir. Bununla birlikte, hemen hemen tüm şirketler bu cihazlar sadece, yalnızca çoğu fotokopi makinesinden bir ekip kapasitesini serbest bırakmadan operasyonları kopyalamak için kullanılırlar. Bu, doğrudan fotokopi makinesinde ihtiyacınız olan fikirleri temsil eder, çünkü insanlar veya kurumlar gerekir.

Bir fotokopi makinesi alırken bunlara dikkat edin !

İyi Tarife Myriad Mülkiyet

Bir donanım veya çevre bileşeni alırken, bir fotokopi makinesinin fotokopi makinesi ile hareket etmesi en iyi veya daha pahalı bir fikir olduğu anlamına gelir.

Her teknoloji de ürün olduğundan, kopyalama farkı yapan fonksiyonlar da vardır. Örneğin; Fotokopi makinesi, dakikada kaç kopya oluşturabilirsin? Bu sorunun cevabı, 15 sayfanın 50 sayfasına kadar değişebilir. 60 saniye içinde 50 kopya alabilecek bir makineye ihtiyacınız olsun, bir operatör olarak düşünmek gerekir.

Kağıt boyutu desteğini düşünün

Kopyalama makineleri, A3 ve A4 gibi farklı boyutsal boyutları kopyalayabilir. Birçok model yalnızca A4 boyutlarını kopyalayabilir ve bazı modeller A3 boyutlarını daha büyük boyutlarda, hem A4 hem de A4’ten kopyalayabilir. Burada A4’ten A4’ten silinebilecek bir kopya cihazının, A3 formatında aynı anda 12 kopya alabileceğini bilmelisiniz. Hemen bir farkın neredeyse yarısı azaldığını hemen söyleyebiliriz. İlk basınç, geçmek için ısınma süresi vardır. Bazı modeller için, 10 saniyeye kadar kısa bir süre kadar kalabilir, bazıları 45 saniyeye kadar artabilir.

Bir fotokopi makinesi alırken bunlara dikkat edin !

Çıktıyı göndermek için seçenekler.

Çoğu model, dahili hafıza olduğunu görebilir. Bu alanlar depolanır ve bu kopya verileri taradıktan sonra basılır. Örneğin; 600 dpi çözünürlüğünde baskı için gerekli olan depolama alanı 5 ila 6 megabayt aralığında. Mevcut modellerin çoğu, 16 megabayt mağazası ile standart olarak mevcuttur.

Aynı belgenin birden fazla kopyasını ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu sayı 100 belki 200 olabilir. Bu noktada, fotokopi makinesinin sabit kopya işlevine ait en yüksek rakamı doğrulayabilirsiniz.

Fotokopi makinelerinin ağ özellikleri de geliştirilmiştir. Bazı yüksek sınıf modellerde, Ethernet bağlantısının yanında kablosuz ağ işlevi olduğunu görebilirsiniz. Bu iki bağlantı arayüzünün USB 2.0 bağlantı işlevine dahil edilmediği tüm modellerde. Bu arayüz, bireysel yazıcının işlevini ayrı ayrı kullanmak için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.