Smartphones ve tablet modellerinin son yılları pencere gözü olduğundan, dizüstü bilgisayarlar bazı adımları düşünebilir. Ama panik yok! Üreticiler teslim olmamak ve zarif ve yüksek performans sunan taşınabilir modelleri çalıştırmaya devam etmemektedir. Bunlardan biri Dell XPS 13’dir.

Yeni bir dizüstü bilgisayar seçerken, en büyük, en güçlü, en pahalı olanı elde etmek için çalışıyoruz. Fakat bir süre sonra, omuzlarımız bize yanlış olduğumuzu hatırlatmak için bilgisayarı kullanmamızı hatırlatan bize hatırlatıyor. Seçmeyi seçerseniz, önceliklerimiz arasındaki taşınabilirliği almalıyız.

Bir Klasik : Dell XPS 13

Dell’in en ilginç modellerinden biri olan XPS 13, 2015 yılı için yenilendi. Dell XPS 13, ilk bakışta ultrabook, şık ve hafif tasarımıyla ilk bakış açısını çekiyor. Ama güvenli bir odada güçlü bir bilgisayardan tasarruf edin.

Birçok şirkete alışkın olduğumuz için, yeni Ultrabook de Dell bazı MacBooks’u tasarım olarak andırıyor. Basitlik ve kullanım kolaylığı ön planda. Cihazın tasarımında önemli bir ölçek çalışırken kullanıcıya ulaşmak değildir. Ultrabook’taki malzeme, ısının sıcaklığını yansıtmaz. Böylece terleme olmadan çalışmaya devam edebiliriz. Hepimiz bu sorunun yaz aylarında yaz aylarında ne kadar olduğunu biliyoruz.

Bir Klasik : Dell XPS 13

Cihaz ayrıca HD + dokunmatik ekran sürümüne sahiptir. İki versiyonda, belirteçler ince bir çerçevede yapılandırılmıştır. Bu nedenle, kalın çerçevelerin onlarla kaplandığı inç fazlalığına katlanmak zorunda değildir.

Bilgisayar ekranının çözünürlüğü 3200 × 1800 pikseldir. Bu 13.3 inç ekran için son derece iyi bir rakamdır. 13.3 dizüstü bilgisayarın çoğu 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahiptir.

1.17 kg’ın hardttrak donanımı da etkileyici. CPU Core I3 ve 128 GB SSD flash sürücüsü olan bir model, SSD Core I5 ​​ve 256 GB olan bir modeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.