Akıllı telefon pazarında ortaya çıkan yerel üreticilerden biri olan Casper, “Neden daha fazla ödüyorsunuz?” Olan modelleri olan yerel üreticilerden biridir. Diyor.

Bilgisayar pazarının mobil cihazlarda etkisi, Casper, Casper, series, bir süre akıllı telefon modelleri tarafından etkilendi. VIA V6X, mobil cihazlarda hızlı, kolay ve geniş ekranlı bir telefona terfi ettirmek için geliştirilen V6X’e iyi bir alternatiftir. V6X 8.3 mm’lik metalik gövdeli, 154 g ağırlık, cildin hissi, arkada hissedecek cilt aşılıyor gibi görünmüyor. Ultra ince görüntüyle ilk gözü çeken V6X üzerinden Casper, Tripdragon 410’u Qualcomm’dan çevre metal gövdeye 1,2 GHz Quad salatalıkını taşır. Torbadaki güç gereksinimi, film, gözlem veya fotoğraf videosunu oynarken, internette, internette v6x aracılığıyla Perçinli 2 GB RAM’dir. Kullanıcı gitmeyecek.

Casper Via V6x En Uygun Android Telefon !

Telefon isteyenler için 4 g ile uyumlu olanlar için.

Son günlerde sıkça bahsedilen ürün, bugün 4G teknolojisi olan ürün, bir IPS 5.5 inç HD devasa 1280 × 720 piksel sunar. Büyük ekrana ek olarak, mobil eğlenceyi güçlü konuşmacısıyla çoğalırken, 178 derecelik 2-3 kişinin açısı aynı anda takip edebilir; Corning 3 goril bardağı, ekranda sertlik ve hassas not sunar. İletişim ve bilgi için, cep telefonundan cep telefonundan cep telefonundan mobil telefondan günlük olarak 13 megapiksel, 5 megapiksel var.

Casper Via V6x En Uygun Android Telefon !

Güzel fotoğraflar.

Torbada çantada başarısızlıksız bir fotoğraf çekmek için fotoğrafların sevgilisinde, bir membran açıklığına sahip bir membran açıklığına sahip olan Casmer, fotoğrafın arkasını retuscheng’e geri döner, uygulama 5 lens ve “yüz güzelliği” Emekli olan ince muhafaza, sivilce ve gözlerin ortadan kaldırılmasını ortadan kaldıran daha parlaktır. Işığın yetersiz olduğu ortamda yüksek kaliteli video çekimlerini yapan ürün, güçlü flaş ile aynı zamanda yüksek bir görüntü kalitesidir. V6X’deki Casper, 1080p video kaydı sırasında, aynı zamanda hareket halinde, ayrıca ağın fotoğrafı çekilebilir. 8 GB entegre bellek alanına ek olarak, kullanım hızı ile cömertçe cömertçe 64 GB’a kadar SD kart desteği sunan telefon.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.