Günlük kullanım ve yüksek grafik beklentisi için ideal olan bu monitör, üreticinin yüzünün, rahatlığınızı etkileyen bir ürünü üreticinin yüzünü çekmemesidir.

Bu LCD monitör, performansını kazanan fiyat seviyesine sahip, teknik özelliklere uygun bir IPS panelidir. E-IPS panelinden önce E-IPS panelinin yeni nesli, yeni nesil uygun bir IPS paneli içerdiğinden, ancak esasen IPS teknolojisi var. Bu durum iyi bir işarettir.

Dell Ultrasharp U2412M !

Spesifikasyonların listesini aradığınızda, Dell’in farklı bir panel türünü tercih ettiği durum bulunur. 1920 × 1200 piksel panelin en yüksek oranı U2412M 16:10 ile ulaşır. Son yıllarda, 1920 × 1080 piksel çözünürlük modellerinden çok farklı olmadığını söyleyebilirim, çünkü sonuç 120 piksel olabilir. Bu fark, bu farkın oldukça değişen bir değişikliği ortaya çıkardığı doğrudur.

16: 9 büyük oranının oranları HD videolar için idealdir ve bu nedenle HDTV seçimi. Filmlerin büyük kısmı daha büyük bir katılıma sahiptir ve bu nedenle, 16: 9 ekranların geniş formatı büyük katkı ödeyemez. Siyah çizgileri alt ve üst kısımlarda görmeye devam ediyoruz.

Dell Ultrasharp U2412M !

16: 9’un diğer tüm uygulamalarda avantajı sunduğunu sanmıyorum. Oyunlarda elde edilen avantaj çok az denir. Büyüyen piksel sayısı GPU’da daha fazla yük anlamına gelir. Öte yandan, menüler ve araç çubukları ile uygulamalarda daha fazla fotoğrafınız var.

Bütün bunlar yetersizse, bu modeli ekleyen Dell’in açı ayarı, yükseklik, döndürme. Bütün bu bilgilerden sonra, Dell’in beklentileri karşılayan bir monitör hazırladığı fikri. İçtenlikle, övgüyü hak eden bir model olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.