Dijital görüntü çerçeveleri, doğum günü, anne ve babalar gibi kutlamalarda alınan teknolojik hediyelerden biridir.

Dijital çerçevelerin bazıları yalnızca fotoğrafları görebileceğiniz bir cihazın ötesine geçebilir. Saat ve takvim ekranı olan dijital çerçeveler, sabahları heyecanlandırmak için bir çalar saat olarak da mevcuttur. MP3 çalar ve video oynatıcının işlevleri de pazarda. Yeni nesil yüksek kontrastların, dijital fotoğraf çerçevelerinin bazı yönleriyle dijital multimedya platformlarının parlaklığını ve çözünürlüklerinin bağlantısını kesmek, daha da zorlaşır. Hafıza kartı desteği ile, görüntülerin depolama kapasitesi ile arttırılabilecek dijital fotoğraf çerçeveleri, hemen hemen tüm fotoğraf albümü ve daha kolay gösterebilecek fotoğraf albümüdir. Hafıza kartları oldukça ucuzsa, dijital fotoğraf çerçevesine yükleyebileceğiniz görüntü sayısı oldukça ucuzdur. Sıradan SD hafıza kartının bir durumu binlerce binlerce görüntüye adapte edilebilir. Dijital görüntü çerçeveleri genellikle sadece sürekli bir görüntüyü belirten küçük renkli LCD panel kavramını hatırlıyor, ancak bu cihazlarda birçok fonksiyon var.

Dijital bir çerçeve satın alırken aklınızda bulundurun

Dijital fotoğraf çerçevesinin kafalardaki ilk izlenimi, genellikle sağlam bir dijital görüntü olan küçük LCD ekrandır. Ancak, dijital görüntü çerçeveleri küçük bir LCD panelde bulunur. Temel olarak, dijital çerçeveler, son yıllarda gelişmiş modellere sahip PC’lere daha benzer olmak için bilgisayarların farkı olmadan başladı. Giriş seviyesi, özel amaçlı işlemci, LCD panel sürücüleri, hafıza kartı okuyucusu ve dijital fotoğraftaki paneller gibi temel cihazlara sahiptir.

Ekranın boyutu ve ek fonksiyonlar.

Dijital çerçevelerin yeni nesil işlemcileri, video ve ses desteğini geliştirerek önemli ölçüde geliştirilmiştir. Saatler, alarm, takvim ve kablosuz ağ bağlantısı çevrimiçi olarak çalışabilir, z. B. Evden ve ofislerden temin edilemez girecek dijital görüntü çerçeveleri. Satın alma tercihlerinizi belirlerken, fotoğrafların içinde ve dışında görüntülenen modelleri incelemelisiniz. Ek yeni özelliklerle, dijital görüntü çerçeveleri klavye ve fare olmadan mini PC’den farklı değildir! Fark, dijital çerçevedeki genel işlemci ve işletim sistemlerinden kaynaklanmaktadır. Çerçevelerin çalışma prensipleri temel olarak, PC’lerin çalışma prensibi ile aynıdır. Fotoğrafları ve video eklemenizi sağlayan çerçeveler, fotoğraflara ekleyebilecek çerçeveler bile, pazara hükmetmeye başladı.

Dijital bir çerçeve satın alırken aklınızda bulundurun

Dijital çerçeveyi alırsanız, elbette, bu çerçevenin ekranının büyüklüğü büyük önem taşımaktadır, ilk kriterleriniz bu olabilir. Genellikle, kullanıcıların 7-, 8 veya 10 inç ekran boyutlarını tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ekranın boyutundan sonra, bellek miktarı ve hafıza kartı destek problemini destekler. Çoğu çerçeve koşulunun kendilerinin bir depolama kapasitesidir. Fotoğraflarınızı bilgisayarınıza veya USB mağazanızdan geçirebilirsiniz. Flash kartınız yoksa, USB belleğinizi sürekli çerçeveye yükleyerek bellek gereksinimini de silebilirsiniz. Bazı çerçeveler de uzaktan kumanda vardır. Bu aynı zamanda ek bir fayda sunar. Çerçeveler genellikle elektrik bağlantısı ile çalışır. Uzun vadede, sadece piller çok ekonomik değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.