Akıllı telefonların ilk yıllarında, esas olarak çalışanlar olan Blackberry, esas olarak, Android modellerinin boyutunda, Android’in ortadan kaldırılmasında ilk yıllarda yer alan dünyanın dört bir yanındaki personel üzerinde bulunur. Modeller. Şirketin atlama modeli umut verir.

BlackBerry, yeni bir sessiz sakin bir model sundu, daha fazla kullanıcıya atlar. Atlama, eski Z30’u gerçekten hatırlayan bir tasarımı var. Bu gerçekten şaşırtıcı değil çünkü zıplama, Z10 BlackBerry ile başlayan ve Z30 ile devam eden tam ekran olan telefon numarasının en son üyesidir. İsim Z harfini kullanmama rağmen, Z Serisi özelliğine sahip olan zıplama, piyasa rakiplerinden 5 inç 720p HD’nin ekranlarını ve grafiklerini gösterir.

BB10 işletim sistemi, işletim sisteminin 8 MP otofokusun arka kamerasıyla BlackBerry atlamasına sahip olduğundan. Büyük bir ekranla gelmesine rağmen, pilin uzun süre dayandığı işlevlerden biridir. Rakipleriyle birlikte küçük, kalın ve ağır (170 gram) ve mikro SIM kartlı cihazla karşılaştırıldığında çalışan microSD kart sahibi.

Telefonun güzel bir özelliği BlackBerry Blend uygulamasıdır. Bu uygulamayı PC’nizi ve Android / iOS veya Windows tabletinizi yükleyebilir ve telefonunuzu uygulamadan kontrol edebilirsiniz. Adres listelerinize, mesajlarınızı mesajlarınıza erişmek için, telefonunuzun önemli verileri telefonunuzda çok kolaydır. Telefonunuz kaybolsa bile, herhangi bir cihazdaki herhangi bir cihaza erişilebilir durumunda, telefonun gövdesi daha hafiftir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.