Nasipen Piyasadaki birçok telefon modelini milyonlarca sabırsızlığını beklemek için. Bunlardan biri HTC M9 serisinin en eski modelidir. Girişten kısa bir süre sonra, tedarikçilerdeki yüksekliği göstermeye başlayan HTC One M9, telefon değerinin uzun bir metildir.

4K video desteği, 5 inç ve Full HD ekran boyutunda bir HTC tüy sesi sunar

En son M9 telefon modeli, 20 megapiksel arka ve 4 mp ultrapixel ön kamera en son M9 telefon modeline, 20 megapiksel arka ve 4 MP ultrapixel ön kamera, yüksek kalitede bir selfie yakalamak isteyenler için. 4k olarak alınan arka kamera, bir adım daha ileride bir konuşmadır. Ekranın kenarındaki telefon, açılış düğmelerini ve telefonun ses kontrolünü bir el yönetimi ile de tespit eder.

Güçlü donanımlı şarap

Snapdragon 810. İki telefon işlemcisi işlemcisinden oluşan Snutdragon 810, 1.5 GHz ve 2.0 GHz hızları sunar. Ek olarak, 3 GB RAM telefonu desteklenir ve Adreno 430 grafik birimi de telefonla değiştirilir.

32 GB dahili bellek olan telefon ayrıca microSD kart sahibi sunar. Gümüş, altın ve kurşun renk alternatiflerine sahip olan HTC 1 m 9’un bataryası, M8’in önceliğinden daha geniştir. Bu güçlü batarya sayesinde 2840 mAH pili olan telefon, kullanıcı, uzun süre yüksek performans kullanan kullanıcıyı sunar.

Tasarım mükemmel yakın.

Herkesinin HTC One M9’dan, etkileyici bir tasarımdan hoşlanamamanın nedeni. Her şey, ince ve eksiksiz bir gövdeye hafifçe sarılmış 5 inçlik tam HD ekranla başlar. Yansıtıcı kenarları olan çift yüzey, her birini göstermek istediğiniz bir duygu yaratır. Dolu oturmak için elinizin kırışıklıklarında oturduğunuz yollarla çok güzel, asla ellerinizi bırakmak istemezsiniz. Güzellik korunmalıdır; Bu nedenle, kamera, atılmadan tutulması için sertleştirilmiş safir ile sertleştirilmiş bir safir kapağına sahiptir ve iyi görünüyor, iyi görünüyor, süper net görünüyor. Bu, her ayrıntıda bulacağınız orijinal tasarımın sadece başlangıç ​​noktasıdır.

Müzik getir!

Telefonun önündeki iki stereo hoparlör, sesin dizine yönlendirildiğinden emin olun. Bir sarma sesi deneyimi için, Mikser yazılımını ve HD kalitesini dinlemek için gürültü olan her nota ince bir melodi oluşturmak için Mikser Yazılımını ve Dolby Audio 3D’nin yeni 3D surround sesini dinlemek mümkündür.

Şimdi HTC BoomSgound Connect ile evin içindeki en yüksek ses kontrolünü oluşturmak mümkündür. Evin farklı odalarında farklı hoparlörlerde birkaç şarkı oynanabilir. Tek bir yer değiştirme hareketi ile, her oda başka bir hava oluşturma zevkini yaşamak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.