Teknoloji hayatımızın her anına nüfuz etmeye başladığından beri, bir dizi problemi ve sinir bozucu detayları getirmiştir. Çoğunlukla, bu meraklı yetişkinleri, ilişkileri 5 makaleye entegre etmesine neden olan bu meraklı yetişkinleri geri yüklemeye çalıştım. Hemen kurtulmak için ihtiyacınız olan 5 Kötü Teknoloji Davranışınız varsa buraya tıklayın.

1. Çevresindeki insanlardan bahsetmeden telefonla davranın.

Bu, çiftler ve arkadaşlar arasındaki teknoloji için en büyük kırık kültürlerden birinin nedenidir. Bunun bu düzeltmeye karşı davranış ve kültür olarak bunun için bu kadar kolay olmadığı bu hızlı değişimdeyiz. Dostça bir danışmanlık içinde, eski günler terk edilmiş ve “bu memleketin durumu”; Fotoğraflarınızı Instagram’da paylaşmak için ünlüyseniz ve eskiünüzün manslarını takip ederseniz, Facebook’ta eski payınız (bu sorunu ikinci makalede yapmıyoruz) vay. Bu anlarda, tatsız olan insanlar “sıkılıyorsak, sıkılıyorsak,” ya da “telefonumuza sahip olduğumuz şey, alaycı söylemeye haklı çıkar. Tüm insanlar oldukça çarpıcı olabilir, ama o kadar baskı yapılabilir. çok ifade edilir. Sana söyleyemezsin. Demek istediğim, Keyfe yasının telefonunun kullanımı diğer ihtiyaçları kullanıyor. Tabii ki, tabii ki, sadece sosyal ağların kullanımı değil, sadece sosyal ağların kullanımı değil Birinin ya da birinin biriyle, WhatsApp grubunda değil, Hirschage’in dönüşünde kalmaz, hayır.

Çözüm: Grup’un arkadaşları arasında veya sadece bir kez arasında 5 dakikalık sosyal ağlar belirleyebilirsiniz. Tabii ki, elbette, zaman kısa ve dikkate alınma sıklığı.

En Kötü 5 Teknoloji Davranışı !

2. Sosyal ağlarda mevcut veya eski sevgililerde “gizlenme”

Kötü büyünün garip alışkanlıkları, sıcak heyecan hissediyorum … emin değilim. Bazen bazı mağazalarla iş toplantıları yaptıktan sonra bira bardağı olduğumuzu söyledik. Sohbet karanlık, elbette, dayanılmaz bir uygulama dördüncü maddede incinmiş görünüyor. Masa ve kız arkadaşımızın yüzünün bir parçası olarak aldım ve üç adamın elinin koluna girdik. Arkadaşlarımdan birinin kızını paylaşan kız masada: “Kime kız,” ne olduğunu okuyor … Eğer yer sosyal ağlara ulaştığında yer, düzeyler yer sırasında yorumu paylaşıyorsa geldiğinde. Fakat her şeyin bir dedektif olarak paylaşılmasının bir yolu var, “sürekli yalan söyleyen kız / çocuk mu? (Aha ayrıca makalenin yedinci noktasını da ifade eder)”, “Neden nakliye ve ezici hareketleri takip ediyor? İşler olarak işe yaramaz? daha da kötüsü. Sevgilisinin telefonuna katılan kızı takip eden kızı alan ve şirkete giren bir arkadaşım var. Ve bu iyi. Bence en sinir bozucu sosyal ağların Facebook ve Twitter’da olduğunu düşünüyorum. Facebook’un ilişkisinin durumu Ayrıca bunu yönetme yeteneğine sahiptir. Sosyal ağ ilişkileri için orijinali görürseniz. Atsan, kurulması için eşsizdir. Çok fazla şey yapmayın, ancak deli olan kötü davranışlardan biri bu makaleden daha fazlaydı.

Çözüm: Yapmayacağınızı düşünüyorsanız, sosyal ağları bir süre kullanmak için bir ara verin ya da takip etmeyin. Bunlar eksiksiz bir çözüm değildir, ancak bu davranış gerçekten en zordan biridir. Çabuk iyileş.

En Kötü 5 Teknoloji Davranışı !

3- Takip etmek yerine bir konser veya benzer bir aktivite tutmaya çalışın.

En çok veremeyeceğim teknolojik davranış bozukluklarından biri. En sevdiği grup, dünyanın diğer sonlarından geliyor, hayatının en güzel anlarının beynini yaşıyor, ancak bu anı ayıklamak yerine gelini görür, kahramanımıza telefonunuzun ekranından bakın ve eksikliği dinler . . Çünkü sarışın kızıl saçlı sarışın yaşadığı sarışın kızıl saçlı izlemek yerine, daha sonra hava atmak ya da tekrar izlemek için bir video kaydı yapar. Puanı özel anlarla tasarruf etmek için, onları kurtarmaktan daha fazlası, onları kaybetmek, bu kötü davranışlarla başka birine zarar vermeyin. Tabii ki, telefonunuzu havada tutun ve diğer kişinin görüşünü önleyin.

Çözüm: Konserde hissetmediğini düşünüyorsanız ve tekrar izlemeniz gerekirse YouTube’u görürseniz. Bu konsere baktığınıza eminim, ancak kameranın adı YouTube’daki faktörleri vurgular. Böyle yapma.

En Kötü 5 Teknoloji Davranışı !

4. İnternette yediğim her şeyi paylaşın.

Gelini alalım, kalbinle çizilen Cappuccino’yu emretti ve bizi Facebook, Instagram ve Twitter’da tutmayı zorlaştırdık. Sosyolojik bir çıkarım getirmek için burada değilim. Eğer bir gurme değilseniz, insanlar onları beslenme eylemlerine göre takip etmiyorlar. Paylaşırken, diğer insanların paylaşmadığı duygu ve zevktir. Sana söylemiyorsun

Çözüm: Söylemediğini söyleme, tekrar hobi olarak paylaş. Paylaşmanın sıklığı, burada buradaki anahtar noktası olduğunu düşünüyorum. Yazdığınız yorumun, yazdığınız yorumun görünmemesi durumunda, fotoğraf paylaşırsanız görünmez.

En Kötü 5 Teknoloji Davranışı !

5. Diğer insanları cihazlarına göre sınıflandırın,

Telefon numaralarımızı yeni tanıştıysak, bu Mavi IMSSAGE cümlelerini, SMS planlamasını sunduğumuzda, telefon numaralarımızı gördüğümüzde bu öğeyi başlatmak istiyorum. İPhone’umda olmayan bir insan olduğuna inanamıyorum! “Yazdığımda, ciddiydi, Afrika’daki aç çocukların takibini takip ettim. Size her türlü ayrımcılığa karşı olduğumu söyleyeyim, insanları sürekli olarak sınıflandırır ve yargıladık. Farkında Okuma, onun işi, okulunu, yeri, yeri, yüksekliklerini, yüksekliklerini, yüksekliklerini, boylarını, yüksekliklerini, yüksekliklerini, yüksekliklerini, yüksekliklerini, yüksekliklerini, yükseklikleri. Teknoloji de eklenmiştir. Aynı zamanda insanlarla kullandıkları cihazları yargılamanın kötü bir alışkanlığıdır. Bunu yapmam gerekiyor. Ancak BlackBerry kullanıcılarının fotoğraf çekmeye çalıştıklarında yaşadıkları acıyı aldıklarını itiraf etmeliyim. . telefonlar ben ntelligent. Dikkatli olup olmadığını bilmiyorum, bu makalede biraz kötü bir şekilde gedik yapıyorum. Evet, kullandıkları cihazın türüne göre insanları yetiştirmek bir utanç vericidir.

Çözüm: Sizi komik hale getirmek yerine yeni bir iPhone 6 veya Galaxy S6 alabilirsiniz. Eminim hayır demiyor.

En Kötü 5 Teknoloji Davranışı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.