Güvenlik, yaşımızdaki en büyük problemlerden biri, insanların sağlık ve yöneticilerin sahip olduğu malzemeleri etkilemektir. Elektronik güvenlik sistemleri sayesinde birçok dairede gördük ve işte iş, hırsızlık ve diğer tehditler büyük ölçüde engellenebilir. Bu sorunu satın almayı düşünürseniz, bu rehber çok fazla iş alacaktır.

Kameralar ve Alarm Sistemleri sayesinde, yaşam alanlarımızı daha güvenilir hale getirebiliriz. Ek olarak, bu yüzden büyük yatırımlar gerekli değildir. Ev Güvenlik Sistemleri bölümünde, ev güvenlik sistemlerinde güvenlik sistemlerinde, güvenlik ve işyerinde güvenliğinizi garanti etmek için alarm ve kamera çözümleri bulabilirsiniz. Bu alanda seçim yapmak için, tamamen düşüncelerinize bağlıdır. İşyerinizin dış görünümü, bir güvenlik sistemi kurduğunuz gibi, aynı şekilde ve evinizin iç tasarımında, dizileriniz gibi kriterlerin, bir güvenlik sistemi kurduğunuz gibi olduğunu gösterebilir. Ayrıca rehberdeki bu konuyu da geçeceğiz. Alarm ve güvenlik sistemleri, çok daha geniş bir alan sayesinde. Bu nedenle, bazı kısımlar çizgi çizgisini açıklar.

Evlere Güvenlik Sistemi Satın Alma Kılavuzu

Gizli top kameralarını tercih edebilirsiniz

İlk önce, işin yerinin yönelimini düşünelim. İşi çalışmak için aşağıdaki elemanların ilgili unsurlarını seçmek için. İş yerinin iş yerinizi var mı? Kırma ve çatlaklardan önce alarm sistemlerini hassas sensörlere sahip tercih edebilirsiniz. Giyim mağazanız var mı ve mağazanın bazı bölgeleriniz görüşünüzden uzak duruyor musunuz? Bunun için kubbe olarak adlandırılan ve küçük toplar şeklinde tasarlanmış kameraları tercih edebilirsiniz. Bu kameralar insanları yapmak çok kolay değildir. Çünkü yangın söndürücü gibi görünüyorlar.

Uzak kameralar harika.

Sık sık şehri terk eder ve iş istasyonunuzu uzaktan izleyin. Çalışanlarınızın ne yaptığını da görüyor musunuz, onları rahatlatmazdım mı? İhtiyacınız olan şey kesinlikle IP kameralar! Saniyede 30 bar oranını sunabilen bu kameralar, İnternet bağlantısının herhangi bir yerinde kolayca ulaşılabilir. Özel bir yazılım sayesinde, ziyaret ettiğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Dijital kayıt sistemi şirketinizi kolaylaştırır.

DVR kartını bilgisayarınıza bağlamak için düşünün? DVR kartı, tüm bilgisayar donanım kaynaklarını taşıyan DVR kartına aktarılır. Yani bilgisayarınızı kullanmak için birçok zorluk yaşarsınız. Bununla birlikte, DVR’de ısrar değilseniz, dijital kayıt mekanizması olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer doğal olarak küçük bir işyerinde çalışırsa, bu bir mekanizmaya ihtiyaç duymadığınız anlamına gelir.

Evlere Güvenlik Sistemi Satın Alma Kılavuzu

Birden fazla kamera için özel çözüm.

Evinizi veya işyerinizi 1’den fazla kamerayı bırakmak ve her şeyi tek bir ekranda kontrol etmek ister misiniz? Bu uygulamayı gerçekleştirmeye hazırlanan çoklayıcı cihazlar sayesinde isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Ayrıca görüntüyü aynı anda çoklayıcı ile yansıtabilir. Multiplexer işlevini DVR kayıt cihazlarında görebilirsiniz.

DVR çözümünün türüne karar veriyor musunuz?

Donanım DVR ve DVR yazılımı arasında mısınız? Donanım DVR kartlarının kendi merkezi işlemcilerine ve fiziksel hafızasına sahiptir. Bu nedenle, görüntüle ilgili işlemler, bileşiği bağlanmış olan işlemciye bağlanır, bu da neredeyse bir yük süponitesine (% 10 ila% 10) yoktur. DVR yazılımı, örneğin tüm işlemleri gerçekleştirir. Bağlı bilgisayarın kaynaklarını kullanarak nasıl kaydedilir ve çoğaltılır. Bu durumda, bilgisayarı doğal olarak kullanmak çok zordur.

Evlere Güvenlik Sistemi Satın Alma Kılavuzu

FPS numarası nedir?

Bazı DVR kart modellerinde, 50 fps yaklaşık 200 fps içinde yazar. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Aşağıdakileri açıklayalım; Bir DVR kartı aldılar ve saniyede 50 tabloya sahiptir. Televizyonda izleyen çerçevelerin sayısı ve saniyelerdeki film sayısını 25 fps, DVR cihazınızla gerçekleştirmek istediğiniz kameradan akan görüntüler elde etmek için yeterlidir. Böylece 2 kamerayı 50 FPS DVR cihazınıza bağlayabilirsiniz. 100 fps ve 200 fps’de 4 adet kamerayı kolayca bağlayabilir ve akan görüntüler alabilir.

Sabit disk kapasitesine yatırım yapın

DVR kayıt cihazınızın yeteneği yeterli değil mi? Çoğu model, 500 GB’a kadar HDD yeteneklerini güncelleyebilir. Yüksek modellerde, bu boyut 8 TB’a kadar olabilir. Bazı modellerde, bu seçenek isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Evlere Güvenlik Sistemi Satın Alma Kılavuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.