Sabit hattınız için akıllı cep telefonlarınızı kabul etmeyen bir kablosuz telefonun ne dersin? Eğer cevabınız “Allah ise, söylediklerimi burada söylüyorum. Sizin için harika bir önerim var.

Cep telefonları artık masaüstü telefonlarına olan ilgiyi azaltmak için şüpheleri yok. Ama yine de evde ve işte hala masa telefonlarına ihtiyacımız var. Landy telefonları kablolardan çok önce, ancak akıllı modellerin öyküsü çok eski değil.

Gigaset CL540 Dune Akıllı ev telefonu lideri

DECT telefon pazarı, Gigaset CL540 Dune Model Plus X, Reddot ve ana üreticilerin yenilikçi teknolojisine ve gigaset fonksiyonel tasarımlarına dikkat çeken dünyanın en prestijli tasarım fiyatları verilen bir cihazdır.

Doğada ilham alması gereken Gigaset CL540 serisinin en iddialı modeli olan Dune, adayın odanın veya ofislerin estetik tasarımlı önemli bir parçası olmasıdır. Yuvarlak geçişler olan tasarım, kullanılan kaliteli malzemeyle büyük bir uyum içinde zarif bir yön yarattı. Gigaset CL540 Dune, tasarımın yanı sıra tasarımın yanı sıra tasarımın yanı sıra da tanıtılabilen bir cihazdır. İç ısırık kulaklıklarıyla yüksek kaliteli açık sese sahip telefon, düz ve hafif bir klavye ile nasıl kullanılacağını bilir. Telefondaki 1.8 inç renkli TFT ekranında cihazı tamamen Dominick. Talimatlarınızla yapılandırılmış ve ayrı ayrı özelleştirilmiş 5 farklı seviyeyi özelleştirebilirsiniz. Bebek mikrofonu olarak da kullanabilecek DUNA CL540, 320 saat ayakta duran ve 14 saat dilim saati kullanarak. Kablosuz masada telefonu kullanmayı sevenler, cep telefonlarını bu cihazla almak istemez.

Gigaset CL540 Dune Akıllı ev telefonu lideri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.