Taşınabilir cihazların tırmanması olmasına rağmen, masaüstü bilgisayarlar geçerli değildir. Birçok ayrıştırıcı özellikle kullanıcıların huzur modellerini görebilir. ASUS M70, tasarım ve teknolojiye olan ilgiyi hak ediyor.

NFS, çit radyo ödeme teknolojisiyle yaygın olarak kullanılmasına rağmen, NFS, bu teknolojiyi başka bir biçimde kullanan cep telefonlarınızda daha fazla görünür. Dünyada NFS ile uyumlu ilk masaüstü bilgisayar olarak tanıtılan ASUS M70, bu teknoloji sayesinde, diğer akıllı akıllı cihazlarla birlikte evdeki NF’ler bir saat ile çakışıyor. 4. Intel GeForce GTX nesil ekran kartlarının işlevleri, bir masaüstü bilgisayardan en üst düzeyde iş ve eğlence performansından beklenmesi bekleniyor.

İddialı bir bilgisayar gibi iddialı bir bilgisayar, ASUS SonicMaster ve Audiowizard Sound Technology, müzik ve filmlerde en yüksek ses kalitesini sunar. Nightmare’e dönüştürülebilen ani enerji kesintilerine karşı durmayan iç güç kaynağı önerilen cihaz özelliklerinden biridir. M70 akıllı telefonları ve tabletleri ve ayrıca dahili kablosuz şarj fonksiyonlarını yükleyebilir.

Minimalist tasarım, yüksek performans.

Asus M70’in muhteşem manzarasına rağmen, masaüstü bilgisayarına rağmen, minimalist kaba ve hacimli klişelerden oluşur. Keskin açıları ve parlak metal kaplamasıyla, göze çarpan ürünün mobil cihazlar servisleriyle birlikte Masaüstü Bilgisayar Tasarımlarında geleceğin gelecekteki standartlarını belirlemeye izin verilir. 4. nesil, Intel Core ASUS M70 ile donatılmış, profesyonel veya eğlenceli operasyonların tüm süreçleri için bir süper spot yapım makinesi! Web sitesi ve 3D modellemesi gibi teknik çalışmalara ek olarak, filmler, video ve müzik geliştiren teknolojilerle M70, 4K Ultra HD videoları. NVIDIA GEFORCE GTX GRAFİK KARTISI sayesinde, M70, en son yıldızları en son yıldızlarla gerçekleştirir, en yeni yıldızlarla en yüksek çözünürlüğü ve maksimum görüntü kalitesi izinlerini gerçekleştirir.

Sadece mobil cihazlarınızı indirin

ASUS M70 Masaüstü Bilgisayar, Maxxaudio ve Asus SonicMaster Ses teknolojisi Hoparlör sayesinde, kulaklıkların tüm oyunlar, filmler ve müzik için en iyi surround ses yapılandırmalarının keyfini çıkaramaz mı? Bununla birlikte, ASUS AudiWizard, müzik, film, video kayıtlarına, video kayıtlarına ve konuşma tercihlerine göre beş farklı ses ayarları sunar. Bilgisayar, HDMI çıkış portu ile TV’ye bağlanabilir ve SATA 6 GBit / S bağlantıları verileri yüksek hızda iletebilir. USB 3.0, USB 2.0’a kıyasla 10 kat daha hızlı aktarır. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde, M70 kapalıysa bile ev uyumlu cihazlar% 50 daha hızlı şarj olur. M70 kablosuz yük fonksiyonu, kullanıcı arama kullanıcısını saklar. Kullanıcılar, dış aygıtlarını kolayca üst tepsiye girerek şarj edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.