Sani’nin adından kısa bir süre önce, markaların (Powerbank) tarafından üretilen taşınabilir şarj cihazları da markanın dev markalarıdır. Piyasadaki büyük teknoloji üreticilerine elimine edilen modeller. Asus ZenPower taşınabilir şarj cihazı, 10050 MAH kapasitesiyle telefonu üç kez şarj edebilir.

Her yerde kullanın: ASUS ZenPower

Sadece 215 gram ağırlığında ve 22 mm kalınlığında ASUS ZenPower sadece bir kredi kartı boyutudur. 10050mAh ve iOS’un Android’e kapasitesi ile, gün boyunca tüm işletim sistemlerinde sürekli seyahat eden kullanıcıların kurtarıcısıdır. Asus ZenPower, 2.4A çıkış fonksiyonu sayesinde akıllı telefonların orijinal bir adaptör kadar hızlı yüklenmesi. Asus, sıcaklık gerilimleri, giriş ve çıkışta özel PowerSafe teknolojisi derhal kontrol edilir ve kullanıcıyı en yüksek güvenlik performansıyla şarj etmek için kısa devre koruması sağlar.

Her yerde kullanın: ASUS ZenPower

Bireysel şarjda üç kez daha fazla yükleyin.

6 saatlik bir şarjdan sonra, ortalama akıllı telefon, AVUCA’ya ayarlanan bir elektrik santrali olan Zenpower’da üç defadan fazla yüklenebilir. Genel olarak 5.000 kez toplam kapasiteye sahip olan Asus ZenPower, 6 uluslararası güvenlik sertifikası ve 11 koruyucu katman ile en üst düzeyde kullanıcı ve cihaz güvenliğidir.

Asus’un gücüne ve güzelliğine uygunluğu yansıtan Zen tasarımı, Asus Zenpower’ın ışığı alüminyum kaplamasında belirgin şekilde belirgin şekilde belirgin şekilde belirgin şekilde farkedilebilir bir şekilde belirgin şekilde farkedilir bir şekilde belirgin şekilde farkedilir bir şekilde belirgin şekilde belirgin şekilde farkedilir bir şekilde belirgin şekilde belirgin şekilde farkedilir bir şekilde farkedilir bir şekilde dikkat çeker. ASUS ZenPower Altın, gri, siyah, mavi ve pembe seçenekler kullanıcıların kullanıcılarına ve ergonomik tutamaçlara sunulmaktadır. Ek olarak, ZenPower tampon aksesuarları, taşınabilir şarj cihazının koruyucu tabakasının da siyah, kırmızı, sarı ve mavi renklerle güçlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.