Yaz yaklaşımları olarak, yakındaki doğal geziler plaja, sahildeki pikniklere de gündemde yavaşça yaklaşıyor. Bu olaylar sırasında, BOSE SoundLink rengi, müzik dinlemek için yüksek kaliteli bir mobil ses sistemi bulmak için bir ürün olan yeni ürünlere de dahil edilmiştir.

Her yerde müzik dinleyin : Bose SoundLink

Bose SoundLink rengi, Bluetooth ile cep telefonunuza bağlı bir mobil radyo hoparlörüdür. Mobil radyo hoparlörleri, telefonla ilgili müzik dinlemek isteyenler için önemlidir, çünkü telefonları pahalıdır ve mükemmeldir, ancak üstün bir yapıda olmasına rağmen, üstün bir yapıda, olasılık olmadan, mini- hoparlörler. Kalite seviyesi vermek için.

Dikey bir konumda tasarlanmış SoundLink Bose rengi, cebinizde veya cebinizde kolayca kullanılabilecek bir ürün olarak planlanmaktadır. Böylece sahilde otururken istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz, sahilde yürürken doğada kolayca kullanabilirsiniz. Ağırlığın yaklaşık yarısı ses rengi ses kalitesinin ağırlık ağırlığına benzer, yüksek kaliteli sese benzer, hoparlörlerde kullanılan malzeme hoparlörlerle orantılıdır. Hafif hoparlörlerden yüksek kaliteli bir ses elde etmek çok mümkün değildir veya yüksek kaliteli ses hoparlörleri olması çok kolay olması mümkün değildir. Mobil iş yerinin hoparlörünü seçerken, iki değişken arasındaki dengenin önemli olması önemlidir.

Her yerde müzik dinleyin : Bose SoundLink

Cihazın tepesinde 6 düğme vardır. Bunlar elektrik, bluetooth, yardımcı mod, çoğaltma / durdurma ve orroning tuşlarının tonudur.

Cihazın aküsü, ara bir sesle 9 saat müzik çalmanıza olanak sağlar. Bu da günlük gezilerde kullanım için idealdir. Ancak, uzun vadeli kampın ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Bu tür faaliyetler için, pil değiştirilebilir, pilleri kullanan mobil hoparlörler veya meslektaşları daha doğrudur, ancak bu cihazlar bir sürü pil depolaması gerektirir.

Her yerde müzik dinleyin : Bose SoundLinkYine de eğer USB çıkışlı bir güneş enerjili şarj cihazınız varsa, USB üzerinden şarj edilen Bose SoundLink Color’ı dilediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz. Veya yanınızda dizüstü bilgisayarınıza uygun güneş enerjili şarj cihazı taşıyorsanız, hoparlörü dizüstü üzerinden şarj etme şansına da sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.