HP Smingter X360, 12.5 saatlik pil ömrü ve ultrafin tasarım özellikleri ile her yerde taşınabilirlikten önce ideal bir arkadaştır. Bilgisayar, işlerinin ve mahremiyetinin önemli bir yere sahip olanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Son yıllarda tabletler yıllarında, yoğun rekabet piyasadaki laptop üreticilerine çok fazla kan kaybetti. Güzel tasarımlar ve dokunmatik ekran yapılarıyla, tablette dönüştürülebilen taşınabilir bilgisayarların model sayısı hiç değildir. Ultra ince HP Cabrio Bilgisayar 13.3 inç, bu konuda bu konuda HP Spectumbatının harika bir örneğidir.

HP Spectre X360, performansın ve taşınabilirliğin avantajları ile öne çıkıyor. Bu cihaz, yüksek teknolojili bir dizüstü bilgisayarın üretkenliği yüksek bir öğretmenin verimliliği ile birlikte ultra ince bir cihazda ultra ince bir cihazda birleştirilir.

HP Spectre X360 !

İnce tasarım

Ürünler sadece kullanım, hizmet ve becerilerin faydalarında değil; Tasarımları ile kullanıcıların gözünde bir dizide. Tüm alüminyum CNC Spectra X360’ın tümü sadece bir yüksekliğe 15,9 milimetre ve 1.49 pound’a sahiptir. İlgili cilalı metalli ürün yanal çizgilerden yapılmıştır, bu açıdan doğal gümüş rengi asil bir yöndür.

Zihinselliği tasarımı sayesinde, kullanıcılar ihtiyaçlarına en uygun yolu oluşturabilirler. İş talepleri için kullanmak istiyorsanız, dizüstü bilgisayarı, filmleri veya video modunu görmek istiyorsanız, Mod modu gerektiğinde tablet modunu, çadır modunu veya dokunmatik ekranın deneyimi için ek bir taşınabilirlik kullanabilir. Bu modlar arasında yaşamak son derece kolaydır. Koordineli ve doğru hareketlilik sağlayan yeni HP Smingter X360 toplantıları, ekranın kolayca hareket ettirilebilmesini ve kullanıcının istediği yerde sabit kalmasını sağlar. Dişli tasarım, HP-Spcer X360 kapalıyken tablet modunda aynı ince görünümü sunar.

HP Spectre X360 !

Herhangi bir ihtiyacın cevapları

1.5 mm’lik bir seyahat klavyesine sahip günlük kullanım adına donanımlı bilgisayar, daha iyi günlük kullanım için ek dokunuşla bağlantıya sahiptir. Kullanıcıların aradıkları batarya ömrü ile birlikte, CNC, alüminyum gövdeye tam olarak eşleşen 56 watt bir saat pil ile donatılmıştır.

Performans ve Akıllı Verimlilik Özellikleri HP STÖNTER X360, en zorlu işlerin hemen çalışacağı Intel Core i5 ve i7 işlemcilerini destekler. SSD sayesinde 512 GB’a kadar, kullanıcılar PC’lerini ve uygulamalarını hızlı bir şekilde açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.