Asus, Strix ailesi cihazlarına yeni bir kulaklık ekledi, DSP. Çok göze çarpan bir yönü olan Strix DSP de çok güçlüdür.

Bir baykuş gözü şeklinde tasarlanan yeni kulaklık, yeni Strix Strix DSP 7.1 Ses Destek Kanalı, güçlü bir 60mm neodim manyetik denetleyiciye sahiptir. Kulaklığın altıgen kulakları pedleri, onu rakiplerinden ayıran bir tasarım özelliğidir. Multiplatform, fişi kullanma yeteneğiyle, bir ses sistemini barındıran kulaklık setidir, en küçük ses detayları bile başarılı bir şekilde iletildi.

Strix DSP Kulaklıklar Büyük Kulak Yastıkları, ağrı veya film olmadan çok fazla zaman kullanmak için kulaklarınızın tüm konforunu ve rahatlığını sunar. USB tak ve çalıştırı sayesinde ASUS Strix, DSP Dolby Kulaklık ve Dolby Pro Logic IIX Technologies ile 3D surround ses alabileceğiniz anlamına gelir. Çevresel gürültü iptali fonksiyonu işlevi sayesinde harici sesleri tamamen devre dışı bıraktığınızda tamamen konsantre olmanızı sağlar. Açık hava gürültüsünü% 90 oranında ortadan kaldırabilir.

Kulaklık önerisi : ASUS Strix DSP !

Dolu bir kutu

Etkileyici bir kutu tasarımı ile Asus Strix DSP’nin yanındaki cihazın donanım ve teknik detaylarına dokunun. Uygun bağlantılar için iki farklı bağlantı kablosu alandan gelir. 3,5 mm Classtalk 5.5 Pin bağlantı kablosu ve 3,5 mm ses / mikrofon bağlantı kabloları PlayStation ve diğer akıllı cihazlarla bağlantı kurmak için. PC ve MAC cihazları için USB portu, kulaklığın özellikleri arasındadır. 60 mm çap, neodimyum mıknatıslar ses kalitesini sağlar. Adresin mikrofonu değiştirmesini istiyorsanız, tamamen inebilirsin. Harici seslerden kurtulursanız, sizin için iyi bir mesajım var: Asus, bu kulaklığın% 90’ına değer olan harici sesleri engelleme özelliğine sahiptir! Dolby Kulaklık, Dolby Pro-Logic IIX Sonunda, ekleyebileceğim işlevler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.