Akıllı telefonların yayılması, kulaklık pazarında büyük hareketlilik getirdi. Her yerde, her yerdeki problemlerden biri, her zaman takılı ve herhangi bir yerde müzik dinlemek isteyenler için kablolardan geçirilir. Yeni nesil Bluetooth kulaklıklar bu sorunu ortadan kaldırır. GoldMaster HP-199, hizmet yelpazesinde çok başarılı bir ürün olarak dikkatimizi çekti.

Özellikle bu kulaklık, akıllı telefonun kullanıcısı telefonda ve telefon sahibinin üzerinde müzik sunar. Konuşmanızı kulaklıktaki iç mikrofonla yaptıktan sonra, müziği durdurduğunuz yerden durdurabilirsiniz. GoldMaster HP-199, Bluetooth 3.0 desteğiyle cep telefonu ile kolayca senkronize edilir. Boşsa, 3 saatlik elektrik için 10-11 saat boyunca tam şarjlı bir kulaklık kullanımı mümkündür. Bekleme süresi boyunca 250 saat.

Piyasadaki diğer Bluetooth kulaklıklarının hariç tutulması, microSD kart desteğinin varlığıdır. Kartlarınızı 16 GB’a kadar bağlarsanız, cep telefonunuzu, MP3 çalarınızda veya internetteki cep telefonunuzu dinleyin ve kulaklığınızı bir MP3 çalara dönüştürebilirsiniz.

İki renk piyasada, siyah ve kırmızıdır. Katlanır kulaklık sayesinde, kullanmazsanız kafanıza bir kafa bulabilirsiniz. Bu, müzik dinlemek veya bir kafa ile arama yapmak için ideal bir tasarım detayıdır. Telefon görüşmelerine el cihazındaki makarname düğmelerine cevap verebilir, ses ve kelepçeyi, vurucuyu veya şarkıların geri tepmesini kullanabilirsiniz.

Kulaklıklarda aradığım ana özelliklerden biri, akustik izolasyonun ana özelliklerinden biridir. Bu modelin izolasyonunu seviyorum. Bu şekilde, yüksek müzik için çok fazla üzülmüyorum ve diğer insanları dinlemiyorum ve dış mekan seslerini duymadım. Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık almak isteyenleri tavsiye ederim.

Goldmaster HP-199 BT Tasarım 10 Ses Kalitesi 8 Ergonomi 8 Taşınabilirlik 10 Fiyat 8 GENEL 9Summary Özellikle akıllı telefon kullanıcıları için ideal bir yol arkadaşı olan bu kulaklık, Bluetooth üzerinden kaliteli ve kesintisiz ses aktarımı yapabiliyor. Kalitesine göre fiyatı da gayet iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.