Akıllı telefonlar için akıllı telefon, performans, tasarım, teknoloji ve fiyat için dengeli bir seviye, Lenovo A319’da bir çağrı dengeli bir seviyedir.

Lenovo A319 Smartphone, düşük olan takviyeli kulaklıklar sayesinde Dolby Sound’un zengin ve güçlü bir deneyimidir. Ayrıca şarkılarınızı 10 saate kadar kesintisiz olarak dinlemenizi sağlar. Melodilerde kaybolmak ve paylaşmak için 5MP fotoğraf çekmek çok kolaydır. Lenovo A319 sayesinde Dolby Digital Plus daha güçlü, derin ve gerçekçidir, A319 kulaklıklarının kalitesi, diğer telefonlarla sağlanan birçok standart kulaklıktan çok daha yüksektir.

Lenovo A319 Hakkında bilmek istedikleriniz...

4 inç ekran hiç küçük değil. Hem büyük telefonların problemi yüklememesi ve küçük ekranlı telefondaki ekranı okuyan 4 inç ekranın yanlış olması yanlış olmayacak. Sizin sayesinde, mesajları kolayca gönderebilirsiniz, oyun oynayabilir, videoları izleyebilir ve internette gezinebilirsiniz. A319’un batarya ömrü, cihazınızı bağlamadan gündüz ve gece cihazınızı alacak kadar uzundur. Sadece müzik dinlerseniz, A319 en fazla 10 saat çalışır.

Günlük ihtiyaçlar yapar

A319’daki 5MP AutoFocus kamera, piyasadaki en yüksek çözünürlüğe sahip olmayabilir, ancak ağın fotoğraflarını ve videolarını kolayca çekmeyi kolaylaştırır. Ön kamera, görüntülü sohbet, sizin ve arkadaşlarınız için kolay ve eğlenceli hale getirir ..

Özellikle Lenovo için bazı uygulamalar telefonun büyük avantajlarından biridir. Senkronizasyon, z. B. Senkronizasyon gibi senkronizasyon gibi senkronizasyon, telefonunuzu paylaşabileceğiniz senkronizasyon sayesinde, A319 akıllı telefonunuzla akıllı telefonunuzun A319’u daha fazla. Ödüllü müzik tamir hizmeti sayesinde, dünyanın en iyi şarkılarını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Hashtags’i istediğiniz anda milyonlarca ücretsiz şarkının keyfini çıkarın ve ilk uygulamanın benzersiz bir üreme fonksiyonu ile müzik aramak için Hashtags kullanın. Android 4.4, hafızayı optimize etmek ve dokunmatik ekranınızı geliştirmek için tüm yüksek performansı sunar. Bu şekilde, internette kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. 32 GB’lık bir dahili bellek alanına sahip bir mikro SD kartla, fotoğraflarınız, videolarınız ve müzik kütüphaneniz için çok fazla depolama alanı elde edebilirsiniz.

Lenovo A319 Hakkında bilmek istedikleriniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.