İşletme profesyonel yaşamın zorlu koşulları ile sahibi hakkında diz çökmek istemiyor mu? Güçlü, hafif, hafif, darbelere dayanıklı bir yoğunluk, sıvı yoğunluğu ve uzun pil ömrü gibi geliyorsa, karbon X1’i hayal ettiğiniz bir dizüstü bilgisayar ile rüya görmek gibi geliyor.

Dünyanın ilk defterine sahip olan ThinkPad, şimdi profesyoneller için tam bir savaşçı yarattı. Karbon fiber yapılı yeni karbon X1 üretimi, zorlu koşullar altında 8 askeri testten başarıyla geçti. Blow ve sonbuna dirençli olan ThinkPAD X1 karbon, -20 soğuk derecelere, 60 derecelik ısıdan soğutulabilir. 500 ml ve 15 bin ft sıvı.

Lenovo ThinkPad X1 Karbon

ThinkPad X1 14-inçlik karbon, dünya dünyasında 1.27 kg ile en parlak dizüstü bilgisayarlardan biridir. Esnek kullanım için ideal olan ekran, yüksek çözünürlüklü kalitede 180 derece baş aşağı ve özenli bakım verebilir. Zarif tasarım Carbox X1’in en belirgin özelliği yüksek performans ve geniş depolama odasıdır.

Kesintisiz özgürlük sunan, sadece özelleştirilebilir klavye ile çalışma şeklinize uyarlı olan karbonun 9 saate kadar olan karbonun bataryası ömrü ile. Ses algılama ve hareketi kontrolünün işlevleri, çalışma hızını ve etkinlik hızını arttırır.

Lenovo ThinkPad X1 KarbonMükemmelliğe yolculuk

Lenovo yeni dizüstü bilgisayar, ThinkPad X1 karbon, üçüncü nesil kullanıcılar aracılığıyla. ThinkPad X1 Karbon, kullanıcılar tarafından takdir edilen, şimdi üçüncü nesil ilk nesilde tüm detaylara sahipti. Cihaz son derece ince ve hafif ultrabook formatında hafif olmasına rağmen, bir tank kadar sağlam görünüyor. IBM’den miras kalan kırmızı parça noktasına sahip cihaz da sessizlik ve soğukta son derece çalışabilir. Beşinci nesilin Broadwell işlemcisinin oranı bu performansı sağlamak için çok büyüktür.

Lenovo ThinkPad X1 Karbon

14 inç boyutlarında, kullanıcıların üç farklı seçenek sunulur: 1080p Klasik TN Ekranı, WQHD 2560 x 1440 Klasik IPS Ekranı WQHD 2560 × 1440 Dokunmatik Ekran.

X1 Karbon Serisi Serisi 2.2 GHz Intel Core I5-5200U CPU, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Parmak İzi Okuyucu, Arka Işık Klavyesi, Intel 7265 Çift Bant WiFi 802.11AC ve Bluetooth 4.0 özelliklerinde en düşük ayar.

Lenovo ThinkPad X1 Karbon

2.3 GHz Core I5-5300U, 256 GB SSD, 8 GB RAM ve WQHD dokunmatik ekran seçeneği daha yüksek bir ayar isteyenler için.

Lenovo’nun güçlü teknik desteğini düşünürsek, ThinkPad X1 karbonun üçüncü nesilden profesyonelleri çok yakın hale getirmesini bekleyebiliriz. Tabii ki, kullanımı kolaydır, şarj süresi uzun süreli bir ısıtma sorunu olmayan bir dizüstü bilgisayar olmak için önemli bir faktördür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.