Logitech bilgisayar platformu, aynı anda üç farklı cihaza kadar kullanılabilen ilk Logitech-Bluetooth Klavye K480 klavyesinin fantastik bir ürünüdür.

Günümüzde, insanlar birçok farklı ekran ve genellikle, iki veya üç farklı işletim sistemi kullanırlar. Logitech K480, iletişim ve oluşturma ve oluşturma, iletişimi ve oluşturmayı kolaylaştırır ve bilgisayarın veya cihazın platformunu kullanmadan yaratır. K480 ile, masaüstü klavyesinin rahatlığıyla tüm klavye kısayollarıyla yazabilirsiniz.

Logitech K480 : Bilgisayar, Tablet ve Telefon için Tek Klavye

Üç farklı cihaz, PC, Mac, Bluetooth Logitech K480 klavyesindeki değişikliğin, Logitech K480’in Türkçe versiyonu, daha hızlı bir kaydedici sunar. Logitech, aynı anda üç farklı cihaza kadar kullanılabilecek üç farklı cihaza kadar kullanılabilecek ilk masaüstü klavyesidir. İlk masaüstü klavyesinin klavye çoklu cihaz klavyesi K480 logitech Bluetooth ile kullanımı kolaydır. Türk rakamları sayesinde akıllı telefonunuza bir mesajı akıllı telefonunuza cevaplayabilirsiniz. Bilgisayarınızda aynı anda bir rapor yazarsanız, akıllı telefonunuza daha hızlı ve tweet’inize tabletinizden daha hızlı yanıt verebilirsiniz.

Logitech K480 : Bilgisayar, Tablet ve Telefon için Tek Klavye

K480, Windows, Mac veya Chrome OS bilgisayarını kullanın veya Android tabletinizi veya iOS’unuzu veya akıllı telefonunuzu kullanın, üç farklı cihaza bağlanmak için Bluetooth’u kullanabilirsiniz. K480 ile, masaüstü klavyesinin rahatlığıyla tüm klavye kısayollarıyla yazabilirsiniz. K480 standı iki farklı renk seçeneğiyle, siyah beyaz, telefonunuzu akıllıca ve tabletinizi kolayca görebileceğiniz dik açıda tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.